Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece'de Hiç Bug Yok mu?

Bu kadar uzun olup da bu kadar tutarlı başka seri yok. Tutarsız saydığımız 4-5 şey bile tartışma konusu. One Piece evreni canlıdır, candır.

Ben sordum, yayınlamadı.
Bir de ben deneyeyim. Gerçi açık hataları yayınlayacaklarını sanmıyorum.

Bu kadar uzun olup da bu kadar tutarlı başka seri yok. Tutarsız saydığımız 4-5 şey bile tartışma konusu. One Piece evreni canlıdır, candır.
One Piece üzerinde tartışılacak konusu bitmeyen bir seri. Gerçekten de can :D

++

Beyazsakal korsanları da bug değil mi? Beyazsakal dışındakiler Roger zamanında aktif olacak kadar yaşlı değiller. Bu adam nasıl bu kadar güçlü olabildi?

++

Beyazsakal korsanları da bug değil mi? Beyazsakal dışındakiler Roger zamanında aktif olacak kadar yaşlı değiller. Bu adam nasıl bu kadar güçlü olabildi?
Gençlik pınarı :ehe:

Son düzenleme:

++

WB zaten başka bir tayfadaydı başta. Bu gördüğümüz yeni tayfası ve yıllar geçtikçe adam eksiliyordur. Hatırlarsan Ace'i 2. Tümen komutanı yapmışlardı. Herhalde önceden başka biri vardı. Böyle böyle değişmiştir tayfası diye düşünüyorum. Çünkü Marco, Jozu falan çok yaşlı gözükmüyor. Taş çatlasın 40-41 yaşlarında gözüküyor.

Naminin bileğindeki Log Pose'a bütün seri boyunca çizik bile gelmemesi. Oysa ilk aldığında Sanji ve Luffy'nin ufak bir patırtısıyla kırılmıştı.

Vinsmoke İchiji

Crocodile su veya kana temas edince kuma dönüşemiyor ya. Peki neden kendi vücudu kanayınca kuma dönüşebiliyor?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık