Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece'de Hiç Bug Yok mu?

Hızını o şekilde kullanmıştı bir kere. Nükleer bomba patlamadan önce bir saniyede 500.000 nüfuslu kentteki herkesi tek tek şehrin dışına taşımıştı.
Onu sanırım Wally yapıyordu. Kid flash olan. Ama çizgi romanda geçiyor o. CW'nin yaptığı dizi olan The Flash'da hızı o kadar çok iyi kullanamıyorlar. Mesela izliyor musun bilmiyorum. Geçen bölümde nükleer bomba şehri hedef almıştı. Herkes şehrin boşaltılacağını düşündü. 3 tane flash vardı. Ama şifreyi çözdüler basit bir şekilde. Öyle sonuca bağladılar. Çizgi romanda zaten hız kullanılıyor, gayet iyi bir şekilde.

He bide Otahime, shiroshinin doğum ikilemi var :(
Ama seri açısından en önemlisi Akainu olayı :/
Law'ın ölümsüzlük ameliyatı da buglu. Aynı meyve 1 den fazla kişiye ölümsüzlük verebiliyor. Hemde ortada kullanıcısı yokken.

En büyükten başlayım Mihawk'ın güç seviyesi:ehe:
Meyve güçleri, kıyafetler, 2sene önce kokayı hiç görmeyişimiz,bazı villainlerin yenilişi, gayet sıradan bir insanın hikaye gereği milyonlarca volt yiyip ölmemesi, öldürmemesinin üstüne ölenlerin geri gelmesi, inanılmaz boyut farkına rağmen doğan çocuklar vb.

Gerçi çoğu küçük şeyler ve bug bile sayılmaz ama aklıma gelenleri yazdım işte.

Ayrıca Mihawk direk serinin en büyük bugu:ehe:

Kimsenin ceketinin düşmemesi. Marineford savaşında en çok buna takılmıştım. Adamlar gazel olmuş yapraklar gibi havada uçuşuyor bir kişinin de ceketi omzundan düşmüyor. Kollarını giymiş olsalar yine neyse.

En büyükten başlayım Mihawk'ın güç seviyesi:ehe:
Meyve güçleri, kıyafetler, 2sene önce kokayı hiç görmeyişimiz,bazı villainlerin yenilişi, gayet sıradan bir insanın hikaye gereği milyonlarca volt yiyip ölmemesi, öldürmemesinin üstüne ölenlerin geri gelmesi, inanılmaz boyut farkına rağmen doğan çocuklar vb.

Gerçi çoğu küçük şeyler ve bug bile sayılmaz ama aklıma gelenleri yazdım işte.

Ayrıca Mihawk direk serinin en büyük bugu:ehe:

Güç seviyesi olayına girersen hiç çıkılmaz içinden.

Ama Zoro'nun güç seviyesi; dövüştüğü adamlara bakarsak tayfada 3.-4. olmalı; Oda 1. gibi çiziyor; daha büyük bug görmedim ;)

OPun tamamı bugdan oluşuyor. Genelde de mangakanın oldubittileridir. Misal B. Koka, 2 yıl önce kimsede yokken 2 yıl sonra kullanmayanı dövüyorlar. :)

Nasıl yeni haritaya geçtiğinde belli npc ya da haritanın bölgelerinde bug lar olur,Op de aynı şekil ilerliyor.Özellikle luffy vs leri saçmalık ve bug.Olay örgüsü aynı şekil.İşlenişte yazılır ama vs lerde özellikle daha çok yazılır bug olayı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık