Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Zaytung Haberleri

Bizi Onigashima'daki konağında ağırlayan Kaido Bey'e mikrofonları çevirdik. "Neymiş Kaido şöyle Kaido böyle. Size fabrika kurduk pirinç manyakları. Zenne Oden olsaydı daha mı iyi olurdu sorarım sizlere?

Valla ben tek atmaktan bıktım bunlar tek yemekten bıkmadı. Lastik veledin biri geldi geçen Dragon'un oğluymuş. Neymiş KK olacağım bilmen ne. Bir çaktım sümük gibi yere çarptı. Ondan önce de ayyaş kızılı alacağım diyen bir kızıla tek etmiştim. Oğlum senin etin ne budun ne? Almış yanına piyano dişli ve Joey Jordison kılıklı birini güya Yonko avlayacaklar. O piyano dişli de benim adamım zaten. Hiç sevmem ama düğünlerde zurna çalıyor işe yarıyor.

Tekrardan Oden meselesine gelirsek zaten çekip gitmişti boş mu bıraksaydım bu pirinççileri? Bir de bunun bir oğlu Momonosuke. Seni yeneceğim diyormuş Zoo köşelerinde. Oğlum ben senin babana tek attım sen kimsin? Affedersiniz ara sıra böyle sinirleniyorum. Hep içkiden.

Bir de Linkin diye bir kocakarı var. Allah ıslah etsin ne diyeyim. Aç kalınca sapıtıyor. Bir gün pis döveceğim de bizde kadına el kalkmak bilirsiniz. Neyse böyle işte. Yamato evladım röportajcılara bir çay koy."

Devrim ordusunun lideri olarak tanınan Monkey D. Dragon, Kamabakka adasında gazeteciler tarafından uygunsuz şekilde basıldı!

WONP haber yayınından kameraman M. T. ile spiker R. M. bütün ahlaksızlığı gözler önüne serdi!

Caroline ve Tibany olarak bilinen iki Okamayla uygunsuz pozisyonlarda yakalanan Dragon'u WONP haber yayınının kurucusu Morgans ön kapaktan çift sayfa ile ifşa etti.

Konuyla ilgili devrimci Dragon sessizliğini korurken, Okama kraliçesi Ivankov cinsiyet ayrımını ortadan kaldırdığını belirterek Morgans'ı cinsiyetçilik ile suçladı.

Devrim ordusu komutanlarından Morley ise farklı bir gazeteye verdiği demeçte Dragon'un seçtiği ikiliyi eleştirerek kendisininkinin daha büyük olduğunun altını çizdi.

Son düzenleme:
Flaş flaş flaş...!
One Piece’in 21 yaşında ki genç aşçısı Sanji intihar mı etti...!

Dün gece saatlerinde ortaya atılan bu iddia ortalığı karıştırdı...!

Her bölüm gittikçe değer kaybeden Sanji’nin, Oda’nın yanına gittiği ve “Ben ne Zaman Şov yapacağım, Zoro ile neden denk çizmiyorsun beni... ben sana ne yaptım...?! İlk bölümlerden beri tayfadayım neden beni dışlıyorsun...!” Diyerek Oda’ya çıkıştığı ve bunun üzerine Oda’nın da “Sen kim oluyorsunda bana hesap soruyorsun ulan...?! Hiçbir zaman Zoro ile denk olamadın ki...? Arada seni çizdiğime dua et nankör...! Her gün forumlarda geze geze kafanı olmayacak şeylerle dolduruyorsun...! Hiçbir zaman ön plana çıkamayacaksın...!” Diyerek Sanji’yi dövdüğü söyleniyor... Bunun üzerine ağlayarak Sunny Go da ki odasına çıkan Sanji’nin, bileklerini keserek intihar ettiği belirtiliyor... tayfa arkadaşları sessizliğini korurken, bugün açıklama yapan Oda ise konu hakkında şunları söyledi...
Eiicro Oda: Öncelikle çok üzgünüm... ama Sanji iyi değildi... son dönemde KF’ye çok takılıyor ve bana sürekli “Ben Zoro ile denk biriyim, hatta benim aşçılığımda var, istesem elime kılıçta alabilirim” gibi olmayacak şeyler söylüyordu... zaten bende Wano’nun sonunda kendisini seriden çıkarmayı düşünüyordum... tüm bunları kaldıramadı ve hayatına son verdi... tekrar üzgünüm iyi günler...”
Diyerek gitti...

Cesedini Judge değil... Zeff aldı...!
Sanji’nin defin işlemlerine öz babası Judge gelmedi... mikrofonlarımıza konuşan Judge “ O hep zayıf bir çocuktu, aslında intihar etmesi beni çok şaşırtmadı...” diyerek konuyu kısa kesti...

Acılı Zeff ise “Sanji benim oğlum gibiydi... çok ama çok üzgünüm...daha fazla konuşamayacağım” Dedi ve gitti...

İntihar mı... Cinayet mi...?!
Son olarak ise Sanji’nin otopsi raporunda intihar etmeden Önce hadım edildiği de söylendi... bu bir intihar mı yoksa cinayet mi ilerleyen zamanlarda göreceğiz...
Sanji severlere tekrar baş sağlığı diliyoruz... ve sizi hazırladığımız Sanji tribute ile baş başa bırakıyoruz...
Güle güle Sanji seni asla unutmayacağız...

Son düzenleme:
Her türlü Kılıç Ustasını yendiği iddia edilen ve "En Güçlü Kılıç" ustası ünvanına sahip olan Mihawk'ın Zoro'ya ünvanını devretmesinden Zoro'nun ilk sözleri tüm dünyaya konu oldu:

Teşekkürler! Ben şatoma uyumaya gidiyorum.

Şok şok şok!!!
JAPON ODA'NİN SAVAŞ ÇİZMEMESİ TÜRKİYEYİ KARIŞTIRDI
Evet sayın seyirciler kendi dünyamıza dönerek Taksimde patlak veren haberin detayları için Coşkun Torçuna bağlanıyoruz.
"Coşkuncum orda neler oluyor?"
Merkez yeni aldığımız haberlere göre Zoro ve Luffy fanı olduğunu söyleyen yüzer kişi Taksim Meydanını kan gölüne çevirdi. Mevzu Korsanfan sitesinde çıkan bir tartışma sonucu olduğu iddia ediliyor. Smoker adlı site sahibi bunu yalanlarken Zoro fanları Zoro daha güçlü derken Luffy fanları daha güçlü tartışmasını erkekseniz Taksime gelin kimin güçlü olduğunu gösterelim tartışmasından çıktığı iddia ediliyor.
Kavgayı çıkaran ve ortalığı galayana getirenlerin Dns nickli Zoro fanı ile Alpamis nickli Luffy fanı olduğu söyleniyor.
İki grubu kışkırtan kişinin de Kid fanı ve Ace fanı olduğu iddia ediliyor. Bu ikisi de evet biz yaptık diye suçlarını kabul ederken. "Oda savaş çizmiyor biz de bu iki grubu dövüştürdük ki keyfimiz yerine gelsin dedik." dediler.
Devlet bunun üstüne korsanfan.com sitesini kapattı ve One Piece'in türkiyeye giriş çıkışını yasakladı. Şimdilik bu kadar yeni bilgiler olduğu zaman size aktaracağız.

Son düzenleme:
Sir Crocodile hakkında yazılanlardan rahatsız oldu....

Kf forumundan gelen iddalar üzerine Crocodile evine gelen muhabir hakkınızda 2 cinsli olduğunuz söylüyarlar ?

Crocodile ne olduğu belirsiz İvankovun saçmalıkları aklınca benim hakkımdaki sırrı söylecekmiş..

Peki Luffy annnesi olduğunuz dedikoduları doğrumu ?

Crocodile yok öle birşey öyle bir salak benden çıkmaz ama Dragondan nasıl çıktığını anlamış değilim sözde fikir adamı

Son sorum sizin pluton silahını bulsaydınız ne yapacaktınız ?
Kamabakka krallğını ortadan kaldırcaktım böylece hem ben hem sanji geçmişteki yaşadığım şeylerin intikamı alıp böyle bir krallığın dışarı yayılmasını engel olacaktım.

Bağcılar Town'da meydan dayağı!

Kaçak yollardan sahte logia meyvesi yiyip bağcılar town'da kamera şakası diyerek logia olmasına güvenen genç insanlara sataşması üzerine bölge halkı tarafından linç edildi denizciler halkın elinden zor aldı. Hastaneye kaldırılan arkadaşın kameralara sözü şu oldu :

-Beyfendi neden böyle bir şey yaptınız ?
+Logia olunca kimse bişey yapamaz hit yaparım diye düşündüm fakat meyvenin etkisi 30 dakikaymış. Ben adamlarda haki var sanıyordum meğersem dolandırılmışım hem paramdan oldum hemde kolum bacağım kırıldı.

Orijinali daha değişikti ama bulursam onuda atarım.

Dragon Ateş Püskürdü

Devrim hareketinin lideri Monkey D. Dragon "Hiçbir şey yaptığı yok, oturduğu yerden devrim yapmaya çalışıyor zaten Denizci Kahramanı Garp'ın oğlu Dünya Hükümetiyle beraber bile olabilir." söylemlerine çok sert çıkıştı.

"Çok biliyorlarsa kendileri devrime liderlik etsin." diyerek sözlerine başlayan Dragon: "900 yıllık bir organizasyonu çökertmekten bahsediyoruz, dünden bugüne yapılacak iş değil bu. Zaten hali hazırda özgürleştirdiğimiz bunca ada, ulus varken bu açıklamaların amacı beni yıpratmaktan başka bir şey olmaz ama merak etmesinler eskisinden de hırlıyım Devrimci Gençliğin yumruğunun içimizdeki İrlandalıların kafalarında patlaması an meselesidir." dedi.

Yavrumu Bırakıp Geldim

Garp'ın oğlu olduğu için dillendirilen Dünya Hükümetiyle iş birliği içinde iddialarına ise "Beni akrabalarımla vurmaktan vazgeçsinler devrim uğruna kundaktaki yavrumu Doğu Mavi'de bıraktım." şeklinde yanıt verdi.

Son olarak sözlerini "Elimizden geleni yaptığımızı bilsinler, yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisi. Devrim aşkıyla yanan yürekler bize güvensinler Kami'nin izniyle onları hiçbir zaman mahçup etmeyeceğiz." diyerek bitirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık