Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Zaytung Haberleri

Şok şok şok Luffy babasından intikam aldı!!!!!

Luffy babası belli olduktan Luffy dedesine annesini sorunca babasının haberi olmadan annnesinin onu doğurduğunu öğrenir
Bunu öğrenen luffy babasının neden annesini ve onu yanlız bırakarak devrim yaptığını öğrenince babasının devrimci üssünü ifsa etti.

Hancock kameralar karşısında kendisine soru soran Coby'e çok sert çıkıştı.

- Böyle mi sorulur ? ilişkiniz nasıl gidiyo.
ben sana soruyo muyum...

ne salak salak sorular soruyosun ya? ne kadar salak salak sorular soruyosun ya? ya bi dakka abicim. ya bi dakka bıraksana. oğlum bak. oğlum bak. normali bunun nedir biliyo musun? Hancock hanım iyi akşamlar. ilişkiniz nasıl?

--- Kaç yaşındasın sen ?
--- Kaç yaşındasın sen ?
bi dakka
kaç yaşındasın sen ?
hayır kaç yaşındasın sen
bana yaşını söyle
hayır yaşını söyle bana
kaç yaşındasın sen ?
hayır kaç yaşındasın sen ?
kaç yaşındasın ?

Bu diyalogtan sonra ortamdan hızla uzaklaşan Hancock'un oldukça alkollü olduğu gözlerden kaçmadı.

Son düzenleme:
Beyazsakalın son sözleri herşey o Ace başından çıktı adam yerinde durmuyorki aynı babası zaten babasınıda sevmezdim satıcının tekiydi.
Oğlum diyorum yap diyorum etme diyorum yok dinlemiyor gitti kendine öldürttü benide öldürttü.

Son Dakika!!!

MEDAŞ, kaçak elektrik kullanıldığını tespit ettiği Skypiea semtine güvenlik güçleriyle baskın düzenledi. Üst mahalleye doğru ilerleyen ekipler tek tek incelediği evlerde çok sayıda kişiyi göz altına aldı. Çetenin lideri olduğu düşünülen Enel'e kaçak elektrik kullanım bedeli olarak 500 milyon beli ceza kesildi.

Köle ticaretindeki artış Kutsal Ejderleri sevindirdi.
29 yaşındaki PF geçtiğimiz yıla göre bu yıl bir artış olduğundan muhabirimize bahsetti. Aynı zamanda kaliteli kölelerin de bolca ticaretinin yapıldığı bir yıl oldu diye söyledi.
54 yaşındaki KF isimli çiftçi ise bu yıl güçlü köleleri oldukça ucuza mal ettiğini söyleyip Kutsal Ejderlere teşekkürleri sundu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık