Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Stampede [Ağustos 2019]

Kılıç kullanıcısı olmakla kılıç ustası olmak arasındaki fark budur işte. Erteliyorsa kılıç ustasıdır. Muhtemelen Kizaru vs Ray’de de Ray erteleyelim dedi.
xD Aynen katılıyorum. Ekleme olarak zorro fijunun gönderdiği metoor taşını ne kadar zorlukla uğraşıp ikiye böldüğü devamında ne yapacam der gibi kalması...
O esnada mihawk 1 slaj atış yok etmesi zoronun daha kırk fırın ekmek yemesi gerektiğini gördük :)

Yapımcı firma toei mi artık neyse oturuyor konuşuyorlar beyler paralar suyu çekti bi film yapalım yövmiyeyi doğrultalım.Ne yapsak? Buldum serideki en popüler karakterleri toplayalım bir tane villian sıkalım kafamızdan olaylar gelişsin.Senaryo derinliği,kurgu bunlar nasıl olacak? Yav yemişim kurguyu izlerler zaten en popüler karakterleri fragmanlarda gösterelim konusu kurgusu önemli değil sal gitsin gerisini.Olay tamamen bundan ibaret uzun yıllardır seriyi takip ediyorum tek bir filmini izlemedim inadımı kırayım dedim 20 dakika dayanabildim.Bir de vatandaş para verip bunu sinemada falan izliyor...

Üye silindi 1004

Bir daha asla yenilmeyeceğim deyip ağladı adam şimdi. Dövüşü erteledikleri için de yenilmemiş oluyor. Bence harika sdfhjfs :oleyo:
Ya zaten Zoro istese de yenilemezdi. Bunlar kılıç ustası tek vasıfları düello ertelemek. Kesinlikle başka bir işe yaramıyorlar.

Bu konuda filmin suçu yok ha! Manga içerisinde de aynen böyle. Büyük obje kesmek ve ertelemekten başka hiçbir işe yaramıyorlar.

xD Aynen katılıyorum. Ekleme olarak zorro fijunun gönderdiği metoor taşını ne kadar zorlukla uğraşıp ikiye böldüğü devamında ne yapacam der gibi kalması...
O esnada mihawk 1 slaj atış yok etmesi zoronun daha kırk fırın ekmek yemesi gerektiğini gördük :)
Yani bence aralarında pek fark yok. Günün sonunda Mihawk da slash atıyor. Zoro’nun Mihawk’ı yenmesi için daha fazla slash atması gerekiyor. Yani büyük kılıç ustası olma kıstası bu zaten. Ne kadar güçlü hızlı ve çok slash atarsan o kadar büyük kılıç ustası oluyorsun.

Mihawk Dünya’nın En İyi Slash Atan Adamı desek sırıtmaz ve yalan yanlış bir bilgi olmaz. İşin kötüsü dediğim gibi bu mangada da böyle. Kılıç Ustası olmak kadar alçak ve basit bir şey yok. Zoro’yla Mihawk arasındaki seviye farkı slash atmak...

Bence Rob Lucci hepsinden daha büyük kılıç ustası. Mihawk’ın koca kılıçla attığı slashin aynısını bacağıyla atıyor.

Buster call için kutsal ateş dediler kutsallarla ilgisi varmış gibi ve toplu ada imhası yapıyormuş ondan övüyorlar.İyi de özel silah ne kullandılar ve enies lobbyde bizimkilere niye birşey olmadı o zaman.Valla garip garip işler mangada böyle çıkmaz umarım :S Bak şu efsanevi korsanı Ray gücünde adamı buster call ile indirdik falan.
Mangada Zunisha'nın bacağını top atışları ile parçalıyorlardı.

Üye silindi 1004

Kılıç Ustaları bu filmle beraber sonsuza kadar patladı. Çünkü kılıç ustalarının evrendeki yerini bu film güzel özetliyor. Filler diyebilirsiniz. Toe midir nedir? Saçmalamış diye bilirsin.

Fakat Fuji-Zoro resmen Dressrosa’nın aynısını yaşamış. Mihawk, MF macerasının hemen hemen aynısını yaşamış. Battı balık yan gitmeye devam ediyor. Bu kılıç ustaları slash atmaya başladığı gün işleri bitti zaten.

Abi net kötü film aşırı aksiyon ama boş aksiyon, çok nadir yerlerde güldüm Buggy sahnelerini sevdim sadece ... Film baştan aşağı mantık hataları ile dolu... Usoop un duygusal bölümünden etkilenmedim bile..

Marry yanması> All

Abi net kötü film aşırı aksiyon ama boş aksiyon, çok nadir yerlerde güldüm Buggy sahnelerini sevdim sadece ... Film baştan aşağı mantık hataları ile dolu... Usoop un duygusal bölümünden etkilenmedim bile..

Marry yanması> All
Usopp’un sahnelerin de utandım resmen. Sırf laf olsun diye öyle zorlamışlar ki acaba ağlayan oldu mu o sahnede :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık