Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Stampede [Ağustos 2019]

Kılıç kullanıcısı olmakla kılıç ustası olmak arasındaki fark budur işte. Erteliyorsa kılıç ustasıdır. Muhtemelen Kizaru vs Ray’de de Ray erteleyelim dedi.
Saçmalamışlar orada da Fuji Zoro'nun kılıç ustalığını test ediyor. Fuji giderken Meteor yolluyor Zoro baş edemiyor. Madem öyle bir durum var vursana kafasına meteorla.

Abi şimdi Bullet diye bir karakter yapalım Kk’nin tayfasında olsun ve Ray’e eşit gidebilsin ki millet bir gazlansın. Sonra bunu Luffy yensin tabi ki ama öyle basit olmasın farklı bir şeyler yapalım, sonuçta kaliteli film yapıyoruz.

Hmmm peki ne yapalım???

Bullet, Usopp’u dövsün, Luffy de nakaması için dövüşsün nasıl?

Müthiş!!!

Ağır eleştiriler görüyorum ama ben beğendim ya. Eleştiri alabilir tabi de o kadar ağır eleştirilecek yan göremedim. Bazı diyalog ve sahneler benim hoşuma gitti. Hani öyle filmi al tamamen çöpe at değil bana göre. :bilmem:

Buggy favorimdi.:D

İngilizce fan çevirisini beğenmeyenler hâlâ çok var. Biraz daha bekleyip doğru düzgün çeviri ile izlemeyi tercih ederim şu an.

Açıkçası artık düşman bulamıyorlar. Bir karakter yapalım oda Roger tayfasında olsun. Niye kardeşim. Hayır neden illa rogerla ilgili. 20 sene önce herkes efsane 20 senede efsaneler neden yok. Bak hadi shiki iyidi. Güzel tasarlanmış düşünülmüş ve Farklı. Şimdi hep aynı yerden adam çıkartmaya başladılar. Haki master felan oda iyidi. Ama o meyveyle devasa bişeye dönüşmek felan pöh yani. Zaten fun amaçlı olduğu için kalan milyon fan art I görmezden geliyorum ama artık rogerla alakası olmayan bir boss bulun be kardeşim. Şu 20 yılda neler olur neler.

Filmden ziyade bir karakter tanıtım, üç beş fan yağlama, biraz da bir şey yapmış olalım videosu gibiydi. Yalnız Oda Teach üzerinden nasıl malzeme verdiyse, bu id mahkumlarının kaçış muhabbeti filmlerde kadrolu kurgu oluyor. Masrafsız ve kılçıksız bir kurgu malzemesi :/

Açıkçası artık düşman bulamıyorlar. Bir karakter yapalım oda Roger tayfasında olsun. Niye kardeşim. Hayır neden illa rogerla ilgili. 20 sene önce herkes efsane 20 senede efsaneler neden yok. Bak hadi shiki iyidi. Güzel tasarlanmış düşünülmüş ve Farklı. Şimdi hep aynı yerden adam çıkartmaya başladılar. Haki master felan oda iyidi. Ama o meyveyle devasa bişeye dönüşmek felan pöh yani. Zaten fun amaçlı olduğu için kalan milyon fan art I görmezden geliyorum ama artık rogerla alakası olmayan bir boss bulun be kardeşim. Şu 20 yılda neler olur neler.
Shiki'yi keşke hiç kullanmasalardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık