Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Podcastleri

Teşekkürler güzel yorumlarınız için ❤

Luke olayını hafife alıyorsun dostum. Yapma... :D

@Solid Snake ve @Trapspringer ağzınıza sağlık. Bölüm yorumları dışında içerik çıkarmayı düşünüyor musunuz ?
Çizgi romanlarla ilgili bir şey yapmıştık geçenlerde. İsmail zaten baya seviyor çizgi roman konuşmayı :D. İlgiye ve talebe bağlı olarak yine çizgi romanlarla ilgili veya başka konular üzerine bir şey yapabiliriz.

Arkadaşlar 990. sayı muhabbetini YouTube'a da yükledim. Spotify tercih etmeyen arkadaşlar YouTube videosuna ilk mesajdan ulaşabilir.

Bununla beraber farklı içerikte bir podcast daha kaydettik. O da aynı şekilde Spotify ve YouTube üzerinden erişilebilir durumda. Marvel çizgi romanlarıyla ilgili plansız, rastgele bir şeyler anlatacağım bir format düşündük. Bu bölüm biraz giriş mahiyetinde oldu ve bu çizgi romanları okumaya nasıl başlamak gerektiği üzerine konuştuk. Ayrıca bazı karıştırılan kavramlara açıklama getirdik. Bu toplulukta Marvel'la ilgili kaç kişi var bilmiyorum ama eğer ilgi olursa daha sonra soru alıp soru-cevap formatında bir şeyler de çıkartabilirim.

Spotify - Marvel Muhabbetleri #1: Retcon, Reboot ve Relaunch Kavramları

Şimdilik aklımızda özel bir içerik yok ama belki ileride düşünürüz.
Teşekkürler güzel yorumlarınız için ❤

Çizgi romanlarla ilgili bir şey yapmıştık geçenlerde. İsmail zaten baya seviyor çizgi roman konuşmayı :D. İlgiye ve talebe bağlı olarak yine çizgi romanlarla ilgili veya başka konular üzerine bir şey yapabiliriz.
Yorumumu çok iyi anlaşılacak şekilde yazmamışım onu fark ettim. Marvel Videonuzu da izledim/dinledim ayrıca. Ben Daha farklı one piece içerikleri görecek miyiz o manada sormuştum.

Son düzenleme:
1000. sayı için de @Trapspringer ile bir kayıt aldık. İyi dinlemeler.

Her zamanki gibi güzel sohbet olmuş. Yalnız Oden'in Fb'sinde de birden fazla kişi olduğu söylendi. Kaido'yu indirecek kişilerle, Joy boy kehaneti farklı bana göre.

Her zamanki gibi güzel sohbet olmuş. Yalnız Oden'in Fb'sinde de birden fazla kişi olduğu söylendi. Kaido'yu indirecek kişilerle, Joy boy kehaneti farklı bana göre.

Sayfayı attığın için teşekkürler. Kayıttan önce buralara baksak mı diye konuşmuştuk ama sonra üşendik :D Yalnız burası çoğul kişileri ifade ediyor olabilir ama İngilizcedeki cinsiyet belirtmeyen they/them kullanımıyla da çevirilmiş olabilir. Japoncası nasıl acaba merak ettim.

Oden, muhtemelen Wano'nun açılmasının kehanette önemli bir yer tuttuğunu biliyor ve Kaido belasınıdan da ancak Wano'nun açılacağı vakitte kurtulabileceklerini düşünmüş olabilir. Ben bu şekilde Oden'in kendi kafasında bir bağlantı kurduğunu düşünüyorum ama D.'lerin bir araya gelip kurulu düzeni tehdit etmesi anlatısı her halükarda hoş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık