Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Podcastleri

Arayı fazla açmadan @Trapspringer ile 997. sayı için bir kayıt aldık. Geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

Birazını dinledim de ejderha olarak tanımlanmasının sebebi basit. Japonca'da dinozor 恐竜 kyouryuu yani korkunç ejderha denir. Pterosaurlara da 翼竜 yokuryuu yani kanatlı ejderha denir. Pteranodon da bir pterosaur türü. Ekleme yapayım dedim.

Birazını dinledim de ejderha olarak tanımlanmasının sebebi basit. Japonca'da dinozor 恐竜 kyouryuu yani korkunç ejderha denir. Pterosaurlara da 翼竜 yokuryuu yani kanatlı ejderha denir. Pteranodon da bir pterosaur türü. Ekleme yapayım dedim.
Hem dinlediğin için hem de bilgilendirme için teşekkürler. Bunu daha önce forumda görmüştüm, hatta yine sen yazmış olabilirsin, orada değinebilirmişiz gerçekten de.

Hem dinlediğin için hem de bilgilendirme için teşekkürler. Bunu daha önce forumda görmüştüm, hatta yine sen yazmış olabilirsin, orada değinebilirmişiz gerçekten de.
Beğendim ben. Biraz daha uzun olsa güzel olur bence. Sesiniz aynı demişler de farklı bence. Demek ki ikizlerin bile sesi farklı oluyor :D

Yalan olmasın da hatırlamıyorum yazdığımı :D

Tekrar selam, @Trapspringer ile 999. sayı için bir kayıt aldık. Geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

İlk sorudan itibaren yıkıldım. Luke olayıyla yarışabilir bu karakter katliamı. :D
Oda bence artık kurguladığı karakterlerin detaylarını unutmaya başladı artık. Bahsettiğiniz gibi Oden’i seriye yeterince yediremediğini düşünüyorum. Eğlenceliydi, devamı geldikçe dinleyeceğim, takipçinizim hehe.

Zoro’nun mutluluğu kısmında gülümsedim. :D

İlk sorudan itibaren yıkıldım. Luke olayıyla yarışabilir bu karakter katliamı. :D
Oda bence artık kurguladığı karakterlerin detaylarını unutmaya başladı artık. Bahsettiğiniz gibi Oden’i seriye yeterince yediremediğini düşünüyorum. Eğlenceliydi, devamı geldikçe dinleyeceğim, takipçinizim hehe.

Zoro’nun mutluluğu kısmında gülümsedim. :D
Luke olayını hafife alıyorsun dostum. Yapma... :D

@Solid Snake ve @Trapspringer ağzınıza sağlık. Bölüm yorumları dışında içerik çıkarmayı düşünüyor musunuz ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık