Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Podcastleri

Arkadaşlar selam. Biz uzun yıllardır ikiz kardeşim @Trapspringer ile One Piece'in her yeni sayısı çıktığında uzun uzun kritiğini ve geyiğini yaparız. Bunu bir de fazla ön hazırlık olmadan podcast formatında yapalım istedik ve son çıkan 990. sayı üzerine 18 dakikalık bir muhabbet kaydettik. Eğer ilginizi çeker de dinlerseniz geri dönüşlerinizi bu başlık altında okumaktan çok mutlu oluruz. Akıştan ses kalitesine, konu kapsamından süre uzunluğuna kadar her türlü konuda görüşlerinizi merak ediyoruz. İsim, görsel ve açıklama gibi detaylar üzerinde henüz fazla durmadık, devam ederse zamanla bunlarda değişiklikler olabilir.

Spotify - Bölüm 1: One Piece #990

Son düzenleme:
Forumda yorumlarını en çok merak ettiğim kişisin.Videoyu yeni izledim gayet kaliteli olmuş.
Teşekkür ederim, epey şaşırttı ve sevindirdi bunu okumak. Podcast formatımız karşılıklı muhabbet üzerine olduğundan forumdaki bazı mesajlarım gibi nizami bir yapısı yok ama bu şekilde de beğendiysen ne mutlu.

Başarılar. YouTube'a yüklersen daha iyi olur diye düşünüyorum.
Teşekkürler. YouTube'a da bugün yarın yükleyeyim o halde. Spotify'ın en büyük eksisi sanırım dinlerken hızlandırma seçeneğinin olmaması.

Spotify üyeliğim olmadığı için dinlemedim ama başarılar.

Capori'ye de aynı şeyi söylemiştim OP gibi uzun seriler için en önemli eksiklik kaliteli bir özet anlatım. Yani Atıyorum 50-100 bölüm veya ar/ arc saga/saga artık o tercihe kalmış özet anlatım ve değerlendirme. Bu tarz içerikler uzun serileri izlemeye üşenip güncel takip etmek isteyenler için birebir. Veya kaçırdığım bir şey var mı diye düşünenler için.. Hele iki kişiyseniz bu daha ilgi çekici olur. Tabii kamera karşısında olması bir açıdan daha iyi olur.

Ama bu söylediğim tarzda videoları teknik ve donanım açıdan biraz uzmanlaşıp konuşma metni, video kesiti, müzik vs gibi öğeleri etkili bir şekilde kullanmaya alıştıktan sonra düzenli bir proje olarak yapmak daha doğru olur. Yoksa büyük ihtimalle yarım kalır veya ilerde tekrar daha kaliteli yapayım diyemeyeceğin büyük bir proje olmuş olur. Bu tarz şeylere yönelen arkadaşlara en önemli tavsiyem bu benim. Özensizlik sezince çok çok merak ettiğin bir konu olmadığı sürece bir göz atıp geri çıkıyor herkes doğal olarak.

Arka planda podcast tercih edenler için durum biraz daha farklı tabii. Özel olarak konuya gelince eğer Youtube'a falan atarsan az ama öz mesaj atan birinin yorumlarına fırsat buldukça ben de bakmak isterim.

Başarılar tekrar.:sapkali:

Spotify üyeliğim olmadığı için dinlemedim ama başarılar.

Capori'ye de aynı şeyi söylemiştim OP gibi uzun seriler için en önemli eksiklik kaliteli bir özet anlatım. Yani Atıyorum 50-100 bölüm veya ar/ arc saga/saga artık o tercihe kalmış özet anlatım ve değerlendirme. Bu tarz içerikler uzun serileri izlemeye üşenip güncel takip etmek isteyenler için birebir. Veya kaçırdığım bir şey var mı diye düşünenler için.. Hele iki kişiyseniz bu daha ilgi çekici olur. Tabii kamera karşısında olması bir açıdan daha iyi olur.

Ama bu söylediğim tarzda videoları teknik ve donanım açıdan biraz uzmanlaşıp konuşma metni, video kesiti, müzik vs gibi öğeleri etkili bir şekilde kullanmaya alıştıktan sonra düzenli bir proje olarak yapmak daha doğru olur. Yoksa büyük ihtimalle yarım kalır veya ilerde tekrar daha kaliteli yapayım diyemeyeceğin büyük bir proje olmuş olur. Bu tarz şeylere yönelen arkadaşlara en önemli tavsiyem bu benim. Özensizlik sezince çok çok merak ettiğin bir konu olmadığı sürece bir göz atıp geri çıkıyor herkes doğal olarak.

Arka planda podcast tercih edenler için durum biraz daha farklı tabii. Özel olarak konuya gelince eğer Youtube'a falan atarsan az ama öz mesaj atan birinin yorumlarına fırsat buldukça ben de bakmak isterim.

Başarılar tekrar.:sapkali:
Yorumun için teşekkürler. Bahsettiğin türde içerikleri YouTube'da görmek gerçekten güzel olabilir ama ben bu tür şeyleri genelde yazılı olarak seviyorum, o yüzden öyle bir video işine girişir miyim emin değilim. Daha başka formatlar düşünülebilir ama tabii ki. Kaydı YouTube'a yükleyeceğim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık