Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Karşılaştığı isimleri yazmışsın Aokiji ile kayda değer bir vs'si olmadı biri buzdan örtü yaptı diğeri alevden sutun Akainu'ya gel gelelim bir yumruk çarpıştırdılar Ace:ahhhhh elimmm diye yerde kıvrandı. Akainu resmen aramızda ki seviyeyi bil lan köpek yaptı kısacası Ace'in yaşına gelmeden Ace'ten fazla icraat yaptığı kesin bir şey Luffy'nin :D
Aokiji meselesi bir süreliğine de olsa amiral tutmaya girdiğinden kayda değer kesinlikle. Haa çok bir etkisi oldu mu? Hayır.
Akainu ise evrenin en güçlü karakterlerinden. Ace'i öldürdü Luffy'de eşek cennetini Law sağ olsun göremeden geri geldi :D Ama en azından şansını denedi demekte fayda var.

Luffy'nin yaşı olarak iyi işler başardı fakat kimse de ona erken açılmasını söylemedi.
Ace önemli karakterdi ama "baba" olayları yüzünden biraz salaktı maalesef.

Aokiji meselesi bir süreliğine de olsa amiral tutmaya girdiğinden kayda değer kesinlikle. Haa çok bir etkisi oldu mu? Hayır.
Akainu ise evrenin en güçlü karakterlerinden. Ace'i öldürdü Luffy'de eşek cennetini Law sağ olsun göremeden geri geldi :D Ama en azından şansını denedi demekte fayda var.

Luffy'nin yaşı olarak iyi işler başardı fakat kimse de ona erken açılmasını söylemedi.
Ace önemli karakterdi ama "baba" olayları yüzünden biraz salaktı maalesef.
İyi de zaten erken açılmadı ki Luffy, Ace de 17 yaşında ayrıldı zaten ben ona binaen örnek verdim aynı yaşta ayrılıyorlar zaten Ace 20 olduğunda Luffy daha yeni 17 oluyor ama Luffy'nin karşısına çıkanlar ile Ace'inkiler bir değildi diyorum ben sana. :D İkisi de denize açıldıkları vakit 17 yaşlarına bastıkları vakitti. Zaten şuanda ki muhabbetin dönme sebebi yaş mevzusu hangisi kaç yaşında daha fazla icraat yaptı mevzusu. :) Senaryo gereği babasından nefret etmesi daha yararına oldu Ace'in yoksa diğer türlü Gol D. ismini benimsese(Yani babasını sevse) Gol D. ismi Dünya'da yankılanır ve daha 18'ine bile basmadan amiral takabilirlerdi peşine.

Son düzenleme:
Lan bırak! Ne çakmak gazından yanması kaldı, ne pasifliği, ne vizyonsuzluğu, ne beceriksizliği. Yaptığı salaklıklar da bini geçmiş. Ne konuda savunmaya kalktıysanız batırdı.
Ace çok delikanlı yaaa! (Görüyorsunuz, sağ sola saldıran serseriden başka bi şey değil)
Sabaody’ye daha çabuk gelmiştir. (Rezalet)
Ne biliyorsunuz belki Luffyden çok iş yaptı. (Baada 100 milyona sevinir)
Adamda ateş meyvesi var be! (Çakmak gazı verelim :) )
Adam kk olmak istemiyor bi kere. (Aynen, millet adını duyacak diye WB gibi adama yapmadığı terbiyesizlik kalmamış. Bayrağını yak, kellesinin peşine düş. Neden? Meşhur olacakmış artist.)
Ödülü -gerçi artık yuttunuz bu lafınızı :) - yüksek be ya! (Shanks ve Beckmann bu işi de halletti yorumlarıyla)
Lider potansiyeli, kk olurdu! (Beckmann reis onu da halletmiş)

Neredeyse her ciltte daha da çok batıyor herif. Neyse başka konularda sevinirsin umarım. :)
Tam kapasite ilk dövüşü ve Jimbei pert sonra Wb ile kapışıyor. Shic teklifi alıyor daha çok şey yazarım ama gereksiz uzatmaya gerek yok xD

@Omeawamo93 yalniz luffynin karsisina aokiji falan cikiyoda sonrasinda hicbirsey olmuyor. Aokijinin merhameti sayesinde hayatta kaliyor, verdigin ornegin bir degeri yok. Ve acenin 17 yasindaki hali luffynin 17 yasindaki halinden cok daha guclu. Ister logia gucu de ister baska birsey. Luffynin yaptiklarini oda rahat yapabilirdi eger ki hikayesi o tarz ilerleseydi. Acenin ilk yilinda yendigi jinbei(luffynin butun savaslarinda luffyde bayildi,yerden kalkamadi ve o yendi sayiliyor) luffynin karsilastigi croco, lucci, moriadan daha guclu birisi. Luffy hakiden habersiz enies lobby gibi dandik bir yerde takilirken, ace haki acip koramiral deviriyor. Suan luffy acenin oldugu yasta olmamasina ragmen aceten guclu fakat bu tamamen 2 yillik egitimle alakali. Rayleigh gibi biri aceye 2 yil hergun hic durmadan dovus egitimi verse ne olurdu herkes tahmin edebilir.

@Omeawamo93 yalniz luffynin karsisina aokiji falan cikiyoda sonrasinda hicbirsey olmuyor. Aokijinin merhameti sayesinde hayatta kaliyor, verdigin ornegin bir degeri yok. Ve acenin 17 yasindaki hali luffynin 17 yasindaki halinden cok daha guclu. Ister logia gucu de ister baska birsey. Luffynin yaptiklarini oda rahat yapabilirdi eger ki hikayesi o tarz ilerleseydi. Acenin ilk yilinda yendigi jinbei(luffynin butun savaslarinda luffyde bayildi,yerden kalkamadi ve o yendi sayiliyor) luffynin karsilastigi croco, lucci, moriadan daha guclu birisi. Luffy hakiden habersiz enies lobby gibi dandik bir yerde takilirken, ace haki acip koramiral deviriyor. Suan luffy acenin oldugu yasta olmamasina ragmen aceten guclu fakat bu tamamen 2 yillik egitimle alakali. Rayleigh gibi biri aceye 2 yil hergun hic durmadan dovus egitimi verse ne olurdu herkes tahmin edebilir.
Jinbei'nin Lucci'den güçlü olduğunu ne gösterdi sana veya Crocodile'dan veya Enelden ? Ben size diyorum ki 17 yaşında daha denize ilk adımlarını atmış birinin karşısına Aokiji çıksa merhametine kalmış olur diyorum zaten Ace şanslıymış ki çıkmamış karşısına BAA'da 100 milyon yapan adam çakmak gazı ile yanan adamın seviyesi Luffy ile bir değil kusura bakma. Rayleigh gibi biri eğitim vermiş diyorsun koskoca WB'nin gölgesin de hiç mi bir şey kapmadın diye sorarlar adama? Ace kendi gücüne çok güveniyordu belli ki görememiş güçsüz olduğunu birisi gözlerini açmamış bak Shanks gelip uyarıyor WB'yi Ace daha çömez diye yollama BB'nin peşine diye Rayleigh'de gelip Luffy'i uyarıyor zaten diğer türlü yavaştan ilerleyecekti hikaye ama gene Ace'i potansiyel olarak katlayacaktı.

Anlatmaya çalışma boşver, adamlar kafaya takmışlar bir güçsüz falan diye toplasan tüm Luffy dövüşlerine bir tane Ace vs Jimbei etmez kimse karışmadan etmeden dövüşüyor Ace, noob gibi iki de bir kaçıp yardım alıp dövüşmüyor :artiz:

He ayrıca Lucci bakalım Jinbei'den güçlü mü değil mi bu ARC belli olur nasılsa CP0'nun başında. Ayrıca kendisi de Mary Geoise'de.

@Omeawamo93 luffy 2 sene boyunca her saniyesini egitime harciyor fakat ace beyazsakalin gemisinde farkli farkli islerle ugrasiyor ve kumandan oldugundan sorumluluklarida var. 2 yilin hepsini egitime harcamiyor ki zaten oldugunde bana gore 2. Adam seviyesindeydi luffyde simdi o civarda, katakuriyi oyle yenmesini sindirebildiysen o degisir tabi.

@RedTeroR haklisin ne kadar konussak bos

He ayrıca Lucci bakalım Jinbei'den güçlü mü değil mi bu ARC belli olur nasılsa CP0'nun başında. Ayrıca kendisi de Mary Geoise'de.
Ben enies lobbydeki lucciden bahsediyorum. Lucci genc birisi luffy yenilgisinden sonra luffy gibi bir egitim almis olabilir. Enies lobby lucci kesinlikle jinbeiden daha gucsuz

@Omeawamo93 luffy 2 sene boyunca her saniyesini egitime harciyor fakat ace beyazsakalin gemisinde farkli farkli islerle ugrasiyor ve kumandan oldugundan sorumluluklarida var. 2 yilin hepsini egitime harcamiyor ki zaten oldugunde bana gore 2. Adam seviyesindeydi luffyde simdi o civarda, katakuriyi oyle yenmesini sindirebildiysen o degisir tabi.

@RedTeroR haklisin ne kadar konussak bos
La daha Luffy'nin ace'in yaşına girmesine 1 yıl var ayrıca 2 yılın 1.5 yılı rayleigh ile geçiyor diğer kalan yılları kendi başına götürüyor Ace yeni dünya'da 2 yıl boyunca korsanlar ile çatışıyor çıktığı bounty 550 milyon ??? Jinbei'yide yenmiyor bu arada berabere kalıyorlar onu da belirtiyim ODA tarafından tescilli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık