Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Mangaka'nın bilgisi dahilinde hem WB hem Kaido yaşarken aynı ünvanlar ve aynı cümleler kullanılmış.

Bu sebeple ya Kaido WB dahil yaşayan her canlıdan güçlü. Ya da Kaido'yu insanlardan ayrı düşüneceğiz.

Bana göre ise Mangaka hiç bir Yonkou'yu ezdirmek istemiyor o kadar. Bu romandaki bu bölümde sırf bu amaçla eklenmiş.
Tüm yonkoukara en eklenip Shanks içinde hakkında fazla bilgi olmadığı belirtilmiş : o)
Bunun sebebi de Shanks'in savaşmaktan uzak durması ve gücünün bilinmemesi çıkacak muhtemelen. Hem Mangada hem de romanda 1v1 ile kesinlik yerine düşünceye vurgu yapılmasında unutulmaması gerek.

Neyse artık Kaido düşerken daha iyi anlarız meseleyi.

Skull diğer korsanlar hakkında bilgi, eşya felan toplamaktan hoşlanıyormuş. Ben çok sevdim şahsen bu karakteri. Yani bizim tayfada'da böyle biri olsaydı keşke.

Skull diğer korsanlar hakkında bilgi, eşya felan toplamaktan hoşlanıyormuş. Ben çok sevdim şahsen bu karakteri. Yani bizim tayfada'da böyle biri olsaydı keşke.
Bilgi konusunda ihtiyaç halinde hep bir ağızdan -aptal Luffy, nasıl bilmezsin bu adam şöyle biri- deniyor. : o)

Bir de dönebilirse ayaklı ansiklopedi Jinbei var : o)

Bilgi konusunda ihtiyaç halinde hep bir ağızdan -aptal Luffy, nasıl bilmezsin bu adam şöyle biri- deniyor. : o)

Bir de dönebilirse ayaklı ansiklopedi Jinbei var : o)
Zaten o tür karakterler olduğunun farkındayım. Benim demek istediğim bunu hobi edinen bir karakter. Yoksa tayfanın ne kadar bilgili olduğu Garp'ın karşısında iken belli oldu.

Zaten o tür karakterler olduğunun farkındayım. Benim demek istediğim bunu hobi edinen bir karakter. Yoksa tayfanın ne kadar bilgili olduğu Garp'ın karşısında iken belli oldu.
Aynen, ben de ilgileri gösterilmeden bilgileri gösteriliyor demek istedim. Jinbei ayrı mesele tabi.
Dediğin gibi olsa biraz daha mantıklı bir durum ortaya çıkmış olurdu. Ama benim ilgimi çeken bir karakter olur muydu bilemiyorum : o)

Sabo Fuji'ye tek atsa dahi gene Sabo zararlı çıkar bunlara kalsa. :S
Herifler büyük mücadele veriyor ama haklarını yememek lazım.
Normalde epey uğraşırdım şu açıklamalardan sonraki bahanelerine ama içim, vicdanım el vermiyor artık. Önce Dof sonra Ace bitti, marimoya da bi şey olursa sitede tartışmanın zevki kalmayacak. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık