Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Tahmin ettiğimiz gibi. Bayadır diyordum MF'deki WB en güçlü değildi diye. Zirve WB oranın altını üstüne getirirdi.
En güçlü değil dememişler kendi gücünün sınırındaki gücünde değil. Kimse zaten WB'nin en güçlü dönemini 72 yaşında, hastalıklı haliyle yaşadığını söylemiyordu :hıh:

En güçlü değil dememişler kendi gücünün sınırındaki gücünde değil. Kimse zaten WB'nin en güçlü dönemini 72 yaşında, hastalıklı haliyle yaşadığını söylemiyordu :hıh:
MF'deki WB'nin Kaido'yu indireceğini düşünenler eskisi kadar net olamaz en azından. Güçten düşmüş hasta bir adamdı ne de olsa.

MF'deki WB'nin Kaido'yu indireceğini düşünenler eskisi kadar net olamaz en azından. Güçten düşmüş hasta bir adamdı ne de olsa.
Oda bu adama en güçlü dediğinde hastalıksız değildi. Tabi kişisel görüşlere bir şey diyemem ama bence en güçlü olmamaya başlayacağı anda o savaş oldu. O kılıcı yemeden önce en güçlüydü. Tabi aksini iddia edene de söyleyecek sözümüz yok saygı duyarız :sapkali: En azından Kaido'nun 1v1'de herkesi yenebileceğine inanan karekterler yaşıyormuş Op'ta onu öğrendik.

Yalnız forumda savunulan şey gücü düşen WB'nin bile hala en güçlü olduğuydu.:/
Benim gözümde saçma bir savunmadır bu. :/ Biraz duygusal bir yaklaşımla alakalı bir şey. Eğer ki sadece yaşlılıktan dolayı Garp gibi güçten düşmüş olsaydı yine tamam derdim ama hastalık işin rengini değiştiriyor. Kaido karşısında kan kusup yere çökersen, hareketsiz kalırsan o iş olmaz. Eninde sonunda öldürür seni.

@RedTeroR
İşte zirve WB olsaydı, Kaido'nun bire birde herkesi yeneceğini düşünenler olamazdı. :/ Biliyoruz ki genç WB, bu Kaido'nun kafasından kıvılcımlar çıkartırdı.

Benim gözümde saçma bir savunmadır bu. :/ Biraz duygusal bir yaklaşımla alakalı bir şey. Eğer ki sadece yaşlılıktan dolayı Garp gibi güçten düşmüş olsaydı yine tamam derdim ama hastalık işin rengini değiştiriyor. Kaido karşısında kan kusup yere çökersen, hareketsiz kalırsan o iş olmaz. Eninde sonunda öldürür seni.

@RedTeroR
İşte zirve WB olsaydı, Kaido'nun bire birde herkesi yeneceğini düşünenler olamazdı. :/ Biliyoruz ki genç WB, bu Kaido'nun kafasından kıvılcımlar çıkartırdı.
Kaido'yu dövdüğü zaman gösterildiğinde tekrar görüşelim :artiz:

Böyle bir olay görmemiz için minimum 5-10 yıl civarı geçmişe gitmemiz gerekir. Bu durumda benim için bir sıkıntı kalmıyor zaten. :artiz: O haldeki WB pekala Kaido'ya diş geçirebilir bana göre.
Hastalık öncesi ve sonrası diye ayıralım, diğer türlü çok yuvarlak konuşuyor olursun :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık