Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben ilk günden beri bu işden umutluyum bu diğer uyarlamaların kaderini yaşayamayacak diye umutluydum ama bu kadar uzun süre dizi önümüzdeki aylarda yayınlanacağı halde ısrarla saklamaları hiç bir görüntü vermemeleri yaptıkları işe güvenmediklerinden kaynaklanıyor dolayısıyla bizi berbat bir iş bekliyor diye kıllanmaya başladım.Yanılmayı çok istiyorum umarım çok iyi bir seri olur.En baştan beri umutluyum ama birkaç aya yayınlanacak bir dizi için bu kadar saklamaları fragmanın bile henüz gelmemesi soru işareti.

Sanırım 80'lerde muhafazakar bir abla rolündeydi. Ondan olabilir.

Oyunculuğuna bakmak için izlemiştim ama fazla rolü yoktu. Umarım Nami için iyi hazırlanmıştır. Showrunner'ın kankası. Ama kesinleşmeden önce de fanlar eski resimlerinden dolayı istiyordu. Diğerleri de çok ufak değil bu yüzden yaşlar uygun.

Araların da en kötü seçim Nami olabilir. Diğerlerinin karakterleri de cuk oturuyor.

--

Bakalım, umarım c.tesi gecesi bir teaser görürüz.
namiyi 30 yaşında 170e varamamış bi teyzenin oynaması komikti zaten. genç boy atma ihtimali olan birileri oynasaydı keşke. rn asından uzun vadeli bi plan varsa belli olmaz tutar falan. zaman atlamasından sonra yada her saga oyuncu değiştirerek giderler

namiyi 30 yaşında 170e varamamış bi teyzenin oynaması komikti zaten. genç boy atma ihtimali olan birileri oynasaydı keşke. rn asından uzun vadeli bi plan varsa belli olmaz tutar falan. zaman atlamasından sonra yada her saga oyuncu değiştirerek giderler
Daha genç bir oyuncu kadrosu olsaydı iyi olurdu. İddialar arasında genç ve doğal kızıl bir nami vardı ismini unuttum. Onun olması iyi olurdu.

Ama şuan hepsinin yaşı ve görünümü kendi aralarında uyumlu. İnaki Godoy genç olsa da yaşı onlara yakın duruyor.

--

Bu arada Oda ""The live-action version is something we've been working on behind the scenes even while making [One Piece Film] Red and [One Piece] Stampede," demiş.

Dizi aracılığıyla bu iki filmden daha fazla Canon bilgi ekleyeceği gibi bir anlam çıkarılabilir sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık