Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence tasarımın geniştirilmesi lazım, merrynin ağzının açık olması gülme efektinden öteye gitmeliydi, mesela ağzı açıldığında içinde top çıkabilirdi ve merry i de döner başlıklı yapacaktın top ile nişan alabilmek için :d

bi de şimdi bu live action renkleri op animesi ile karşılaştırınca çok garip gelecektir. animede hava açık da kapalı da olsa pastel renkler ağırlıkta oluyor günümüzde bile... gerçekçilik iyi gelecek mi bakalım, daha kontrollü bi çekim için keşke şu mandalorianda kullanılan şeyi kullansalardı, ilm stagecraft mıydı neydi şurada bahsedilen led ekranlardan post green screen

Görseller çok iyi, eğer atmosfer karanlık olursa en iyi livekşin geliyor gibi, heyecan dorukta bekliyorum.

Valla benimde Sanji’den hiç ümidim yok ya.Hadi Zoro ince bir kılıcı ağzında tutabilir ama ya Sanji?

İnşallah çocuk Capoeira eğitimi falan aldırmıştır.Yoksa şunun gibi görmeye hazır olun…

Valla benimde Sanji’den hiç ümidim yok ya.Hadi Zoro ince bir kılıcı ağzında tutabilir ama ya Sanji?

İnşallah çocuk Capoeira eğitimi falan aldırmıştır.Yoksa şunun gibi görmeye hazır olun…

Taz Skylar kendisini baya geliştirmiş dublör kullanmamak için. Zaten videolarından belli. Ama yine de Sanji rolü için dublör kullanıldı diye biliyorum. Nami ve Luffy rolleri için de var.

Sadece Zoro rolü için Mackenyu kullanmamıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık