Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dizi Türkçe olarak da gelecek gibi görünüyor.
https://www.netflix.com/tr/title/80217863
Düzgün çeviriyle güncelledim.
Bunu 2017'de duyurduğumu biliyorum ama bu işler zaman alıyor. Hazırlıklar yavaş yavaş sahne arkasında ilerliyor ve görünüşe göre nihayet büyük duyuruyu yapabilirim: Dünyanın önde gelen kesintisiz yayın eğlence servisi Netflix bize muazzam prodüksiyon desteği verecek! Bu çok cesaret verici!! 10 bölümlük 1. sezonda hikaye ne kadar ilerleyecek? Oyuncular kimler olacak? Lütfen biraz daha sabırlı olun ve bizi izlemeye devam edin. Eiichiro Oda

Düzgün çeviriyle güncelledim.
Bunu 2017'de duyurduğumu biliyorum ama bu işler zaman alıyor. Hazırlıklar yavaş yavaş sahne arkasında ilerliyor ve görünüşe göre nihayet büyük duyuruyu yapabilirim: Dünyanın önde gelen kesintisiz yayın eğlence servisi Netflix bize muazzam prodüksiyon desteği verecek! Bu çok cesaret verici!! 10 bölümlük 1. sezonda hikaye ne kadar ilerleyecek? Oyuncular kimler olacak? Lütfen biraz daha sabırlı olun ve bizi izlemeye devam edin. Eiichiro Oda
Oyuncuların duyurulması birkaç gün sonra olmayacak yani. Yine de bu duyuru yapıldığına göre ve bilgi oluşturulduğuna göre yakındır.

Veteran Steven Maeda (Lost, The X-Files) is the writer, showrunner and executive producer. Matt Owens (Agents of S.H.I.E.L.D., Luke Cage) is writer/executive producer.

Marty Adelstein and Becky Clements of Tomorrow Studios (Cowboy Bebop, Snowpiercer, Hanna) are executive producers alongside Eiichiro Oda, the author of the manga series.

One Piece is a co-production between Netflix and Tomorrow Studios, a partnership between Adelstein and ITV Studios. Netflix will handle physical production.

Haberi duyunca gecenin 2 sinde çığlık attım şuan ağıza alınmayacak küfürler ediyorum. Benim için özel olan bir seriyi daha bok edecekler. Hadi death note'ı, witcher'ı filan bile kaldırabilirim de one piece ve yüzüklerin efendisi kırmızı çizgimdi ikisini de batıracaklar.

Bu haber yüzüklerin efendisi dizisi haberini ilk gördüğüm andaki duygularımı 10 a katladı.Hayal etmesi bile muhteşem hatta şimdiden hayallere daldım bile dizi ile ilgili şimdi en büyük düşmanımız zaman bekleki gelsin.Çok heyecanlı düşünsene Luffy,zoro,sanji castları açıklanıyor biz küfürler ediyoruz lan bunlar kim diye falan :D :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık