Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyuncu seçimleri iyi olsa da live action olarak aktarmak çok zor olur ya böyle serileri. Luffy'nin kol uzaması, Buggy'nin vücudunu ayırması gibi sahneler çok komik gözükecek izlerken. Aksiyon tarafı çok sırıtacak. Sonuçta anime olduğu için gözümüze absürt kaçmıyor bu tarz sahneler ama işin gerçek oyuncularla denendiğinde göze hoş geleceğini sanmıyorum. Daha bunun Arlong - Kuroro ve Don Krieg dövüşleri de var.
:D

Çok beğenilir de tutarsa yıllarca okuyup bir nevi kimlik haline getirdiğimiz seriden yeni nesil fan kitleleri tarafından dışlanmak çok pis koyar bana, umarım tutmaz. :I
Biz o çömleri dışlarız.

Yıllar boyunca genelde önce uyarlamalarla tanıştım eserlerle. Ya da en azından eseri okuduğumda çoktan uyarlaması çekilmişti. Neyse orijinal eser fanlarının bu olmamış bu olmuş şunu öyle yapmamışlar bu böyle değil diziye bakarak konuşuyorsun ama 3. kitabın 240. sayfasının 5. cümlesindeki ifadede şeklinde başlayan laflarına, sen portakalda çekirdekken triplerine pek çok kez maruz kaldım, kaldık.

Neyse bu eser bir mucize olur da tutarsa bu kez nemrut surat aristokrat tayfa biz olacağız asdfsd

Son düzenleme:
Yeni iki Op oyunu çıkıyor. Biri kart temalı, diğeri OP Odysey diye RPG benzeri bir oyun.

OP'in yeni filminden bir karakter gösterdiler.

Shanks'ı oynayacak aktörü tanittlar. O kadar sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık