Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One piece öyle bir karakter yapısına sahip ki istediğin gibi saçmalayabilirsin. Tam istedikleri uygun ortam geldi bence. Hani bunlar tamamen kurallarla örülmüş serilerin bile içinden geçip bozabilen adamlar one piece'e neler yapmazlar düşünmek bile istemiyorum. Fakat emin olduğum bir şey var. Nami mevcut seride de erkeklere ilgi duyan biri değildi. Bunu fırsat bilip yüzde bir milyon lezbiyen yapacaklardır. Ama karşısındaki kim olur onu bilmiyorum. Hina'dan da bir s&m tarzı bekliyorum kesinlikle

Zeff ve Roger için yazılan aktörler Op Netflix hesabını takip etmeye başlamışlar. Bu listeyi de biri yazmış kafasına göre.

Zeff ve Roger'a ayrıca bakmıştım ancak diğerlerini incelemeye anca fırsatım oldu. Bellemere'ye inşallah bol bol filler sahne yazarlar. Mihawk fena durmuyor. Adamda tam yalnız kurt tipi var. Daniel Lasker daha çok Helmeppo'ya uyuyor gibi. Aİden Scoot ve Dark Noah'ı bulamadım. SHelby Conrad'ın hesabı gizli ve çok ortalıkta dolaşan fotoğrafı yok sanırım.

AMA ROGER İNŞALLAH YALANDIR.

Gençlik yıllarında epey bir korku filminde oynamışlığı var. Hollywood'un ünlü çığlık kraliçelerindendir. :flaugh:
Abi bilmiyorum yani. Zamanında ilk X-men filminde Jane Grey'i oynayan abla yeniden çekimlerde tekrar oynamak istediğini, Hugh Jackman'ın halen Wolverine oynadığını ama kendisinin yaşlandığı gerekçesiyle izin verilmemesinin cinsiyetçilik olduğunu söylemişti. Benzeri bir durum burada da vardır diye düşünerek geldim ki Jane Grey'i oynayan abla hala gideri olan birisi. Ama buradaki durum yuh yani. Christian Bale de Home Alone'un yeniden çekiminde oynasın madem başrol olarak ajxkldxldş

Yeni fotiler düşmüş.

Yalnız ben steampunk ortam adına kostümleri ve ortamı biraz daha 18. Yüzyıla yaklaştırırlar diye düşünüyordum. Ama bildiğin animeyi aynen yansıtacaklar sanki. İyi mi olacak pek emin değilim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık