Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Şunu Sanji'ye izlet, Nami'yi geçtim kadın cinsinden bile soğur. Bu ne olm ya ne biçim zevkleriniz var sizin?
Ahh abi ahh sen sanıyor musun bu kadar aşağı düşmek kolay ? Melez Nami vardı da ben mi atmadım ? Yok ya ben genel olarak yapılanlardan atmak istedim oyuncular böyle tipler diye. :D

Bu arada o kadar da çirkin değil laaa resmen ülkeye savaş açıyon :hhh:

Ahh abi ahh sen sanıyor musun bu kadar aşağı düşmek kolay ? Melez Nami vardı da ben mi atmadım ? Yok ya ben genel olarak yapılanlardan atmak istedim oyuncular böyle tipler diye. :D

Koby'den sonra kimin oynayacağını en çok merak ettiğim kişi Nami'nin annesi Bell-mére ve ablası Nojiko. Üvey olmalarına rağmen tiplerinin benzemesini umuyorum Nami ile.

Olmuyorsa zorlamayacaksın la. Melez yok diye garabet koydun önümüze. Neyse uyudum da gözlerim iyileşti biraz neyse ki.

Koby'den sonra kimin oynayacağını en çok merak ettiğim kişi Nami'nin annesi Bell-mére ve ablası Nojiko. Üvey olmalarına rağmen tiplerinin benzemesini umuyorum Nami ile.
Fırsat bu fırsat yapıştırır Nekşflix siyahi Nojikoyu. Evlatlık sonuçta aşdlflflf

O değilde senin karakter(Coby) harcanacak herhalde :(

Üye silindi 7459

Japonya'da bu kıza güzel diyorlar dimi? Hani güzellik algısını pek bilmiyorum Japonya'da.
Bana kalırsa çok tatlı ve güzel bir ablamiz

Bir anime serisinin iyi uyarlanmış dizi ya da film var mı hiç?

Anime çizimlerinde yüz hatları gerçeğe hiç yakın olmamıştır. Karakterlerin görünüşü hiç animeye yakın olmadığından bana işkence veriyor izlemek. Bu yüzden live action tv serisini yapmak bana hep saçma gelmiştir. Bu da öyle olacak bence.

Son düzenleme:

Silinmiş Üye

Olmuyorsa zorlamayacaksın la. Melez yok diye garabet koydun önümüze. Neyse uyudum da gözlerim iyileşti biraz neyse ki.
Allasen o kadar da değil be gjgjgj :D :D Nasıl bir şey bekliyon söyle reis bende göreyim valla merak ettim :rolleyes:

Japonya'da bu kıza güzel diyorlar dimi? Hani güzellik algısını pek bilmiyorum Japonya'da.
Bana kalırsa çok tatlı ve güzel bir ablamiz
Ya bana göre de tatlı ve güzel ama işte napacan adam Luffy fanı. :gamyon: Arada bu ekipte değişenler oluyor da genel olarak bu abla oluyor zaten. Geçen sene kapalı bi mekanda Vinsmoke ailesini yapmışlardı Reiju güzeldi. Onu da atardım ama sanırım ülke sınırına takılıyorum çünkü video görünmüyor :D :D

Oda şuan kendisi bile yakalayamıyor o ilk bölümlerin kalitesini... Luffy'i tamamen salak yapmazlar umarım.

Anime uyarlamalarındaki filmlerin sıkıntısı; karakterlerin o ihtişamını veremiyorlar, en leşide kıyafet seçimleri.

En kötü Rurouni Kenshin veya Witcher ayarı bir şey yapsınlar izleyelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık