Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oho öyle olursa 2-3-4-5. Sezonlarında ortalık karışır. Vivi-shirahoshi-rebecca- hancock-margeret vb. En sonunda
luffy-education izleriz.
Luffy Witcher serisindeki Geralt'a dönmesin .s

Şaka bir yana aşk meşk temasından hoşlanan biriyim aslında. Ama günümüz eserlerindd bu temayı ne bilem biraz kaypakça işliyorlar. İşte aşk üçgenleri, bu yüzden arası bozulan arkadaşlar falan. Bu konuda aynısını daja ömce de yazdım, Nami için kaptanıyla kapışan bir Sanji görmek istemiyorum. Tayfa içi o samimiyeti bozar bu durum. Olacaksa da lütfen araya başka tayfa üyesinin karışmadığu şekilde olsun.

Ama bence en ideali Hancock konusu. Onu şakasına değil ciddi işleyebilirlrr hoşuma gider.

Luffy Witcher serisindeki Geralt'a dönmesin .s

Şaka bir yana aşk meşk temasından hoşlanan biriyim aslında. Ama günümüz eserlerindd bu temayı ne bilem biraz kaypakça işliyorlar. İşte aşk üçgenleri, bu yüzden arası bozulan arkadaşlar falan. Bu konuda aynısını daja ömce de yazdım, Nami için kaptanıyla kapışan bir Sanji görmek istemiyorum. Tayfa içi o samimiyeti bozar bu durum. Olacaksa da lütfen araya başka tayfa üyesinin karışmadığu şekilde olsun.

Ama bence en ideali Hancock konusu. Onu şakasına değil ciddi işleyebilirlrr hoşuma gider.
Benim düşüncem günümüz netflixini ele alırsak yapacağı iş şöyle olur;
Sanji- kızlardan hoşlanan biri olarak gösterilir fakat sonradan zoroya aşık olur.
Zoro- baştan beri eşcinsel çizilir.
Nami- luffyden hoşlanır ama Luffy yüz vermez, vivi veya Robin ile aşk ilişkisi yaşar.
Luffy- hiç kimseye karşı aşk konusunda birşey hissetmeyen biri.
Vb şeyler göreceğimizden korkuyorum.

Benim düşüncem günümüz netflixini ele alırsak yapacağı iş şöyle olur;
Sanji- kızlardan hoşlanan biri olarak gösterilir fakat sonradan zoroya aşık olur.
Zoro- baştan beri eşcinsel çizilir.
Nami- vivi veya Robin ile bir ilişkisi olur.
Luffy- hiç kimseye karşı aşk konusunda birşey hissetmeyen biri.
Vb şeyler göreceğimizden korkuyorum.
Sanmam ya. Çok fazla Netflix şeyi izlemedim. Ama mesela Witcherda karakterlerin ten renkleri hariç uyarlama açısından sorun yoktu. Bir de OP'da zaten travestiler falan var gerek yok bence böyle şeylere.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık