Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Karakterleri ve KorsanFan

İyi de çok muhabbetim veya konuşmamız olmadı:(. Zaten bunlar sadece benim kişileri nasıl gördüğüm veya şöyle bir düşününce bundan hangi karakter olur sorularının cevabı. Genelde çoğu şeyi başka bir şeye benzetebiliyorum. Mesela yedi deyince aklıma direk yeşil, altı deyince mor, yorgan deyince çiçek gelir. Değişik bir huy işte

Yemekler nedeni ile Bonney derdim herhalde:D
Yok ondan çok iyi bir Pagaya olur

Üslubu en hoş Zoro fanları veya savunucularındansın( artık kendini nasıl itham etmek istersen) haberin ola.:)
Teşekkürler :) Sen de forumun en orta yolcu, en herkesle arası iyi üyesisin.

Zoro fanı ve savunucusuyum. Luffy'nin de fanıyım ama savunucusu değilim, zaten forumda Luffy fanları köşe başlarını tutmuş kime neyi savunayım :) en azından benim algım o yönde. Yoksa Luffy'i de severim. Zaman atlamasından önce Zoro ile Luffy'i pek ayırt etmezdim. Zaman atlamasından sonraki karakter gelişimi pek hoşuma gitmedi Luffy'nin. Ama hala Zoro'dan sonra Luffy'dir benim için. Yanlarına yaklaştıracağım 3. bir karakter yok. Savunma olayına gelince forumdaki ortam beni böyle bir konuma itti. Bir fan olarak Zoro'yu abartmadığım halde sırf savunuyorum diye tepki alıyorum. Zoro ismi tabu olmuş çoğu kişi için :) Aslında Zoro'dan çok Zoro'nun hakkında rahat konuşabilme hakkını savunmaya çalışıyorum.

Teşekkürler :) Sen de forumun en orta yolcu, en herkesle arası iyi üyesisin.

Zoro fanı ve savunucusuyum. Luffy'nin de fanıyım ama savunucusu değilim, zaten forumda Luffy fanları köşe başlarını tutmuş kime neyi savunayım :) en azından benim algım o yönde. Yoksa Luffy'i de severim. Zaman atlamasından önce Zoro ile Luffy'i pek ayırt etmezdim. Zaman atlamasından sonraki karakter gelişimi pek hoşuma gitmedi Luffy'nin. Ama hala Zoro'dan sonra Luffy'dir benim için. Yanlarına yaklaştıracağım 3. bir karakter yok. Savunma olayına gelince forumdaki ortam beni böyle bir konuma itti. Bir fan olarak Zoro'yu abartmadığım halde sırf savunuyorum diye tepki alıyorum. Zoro ismi tabu olmuş çoğu kişi için :) Aslında Zoro'dan çok Zoro'nun hakkında rahat konuşabilme hakkını savunmaya çalışıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık