Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Karakterleri ve KorsanFan

Zoro; @Densetsu no Samurai , @RedTeroR , @F.M. Dostoyevski , @Rika , @Eustass Captain Kid

Şu kadroyla girilecek tartışmaların hepsinde karşıt görüşün ölü çıkacağını düşünüyorum :a: Sadece Zoro fanı değil, Zoro'yu en iyi savunan isimler bana göre.

Edit: Hulen @Siyah Ateş seni unutmuşum yau, vazgeçilmez isimlerdensin sen de.
Bu ekiple kimse bir şey tartışmaz. Yazılanları forumun %5 i okur mu şüpheliyim.

Bir redteror objektif yazıyor arada. O kadar iyi savunuyorlar ki kimse yazdıklarını ciddiye almıyor redteror hariç. Durum o kadar kötü. Bu arada amacım ezmek de değil. Olanı söylüyorum.

Bu ekiple kimse bir şey tartışmaz. Yazılanları forumun %5 i okur mu şüpheliyim.

Bir redteror objektif yazıyor arada. O kadar iyi savunuyorlar ki kimse yazdıklarını ciddiye almıyor redteror hariç. Durum o kadar kötü. Bu arada amacım ezmek de değil. Olanı söylüyorum.
Ben bu ekibi olduğu gibi ele almaktan bahsetmiyorum. Her üyenin savunmada iyi bulduğum yönü var. Densetsu ve Redterör'ün bilgi birikimi ve tecrübesini, Dostoyevski, Rika ve Siyah Ateş'in üslubu ve konuyu aktarım şeklini, Eustass Captain Kid'in matematiksel hesaplarını alıp güzel bir şekilde sentezleyip sunmaktan bahsediyorum. Bunu yapabilirim, evet :fool:

Ayrıca söylediğin şeyin, Redterör harici diğer bütün üyeleri kapsadığına gerçekten inanıyor musun?
Hayır, katılmıyorum. One Piece'te sana benzettiğim herhangi bir karakter yok. :/

Shanks candır. :/
Bence de :fool:

Son düzenleme:
@Shakan Beni be uyuşturmayı denesene bi :/
İyi de çok muhabbetim veya konuşmamız olmadı:(. Zaten bunlar sadece benim kişileri nasıl gördüğüm veya şöyle bir düşününce bundan hangi karakter olur sorularının cevabı. Genelde çoğu şeyi başka bir şeye benzetebiliyorum. Mesela yedi deyince aklıma direk yeşil, altı deyince mor, yorgan deyince çiçek gelir. Değişik bir huy işte

Yemekler nedeni ile Bonney derdim herhalde:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık