Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Karakterleri ve KorsanFan

Teşekkürler :) Sen de forumun en orta yolcu, en herkesle arası iyi üyesisin.

Zoro fanı ve savunucusuyum. Luffy'nin de fanıyım ama savunucusu değilim, zaten forumda Luffy fanları köşe başlarını tutmuş kime neyi savunayım :) en azından benim algım o yönde. Yoksa Luffy'i de severim. Zaman atlamasından önce Zoro ile Luffy'i pek ayırt etmezdim. Zaman atlamasından sonraki karakter gelişimi pek hoşuma gitmedi Luffy'nin. Ama hala Zoro'dan sonra Luffy'dir benim için. Yanlarına yaklaştıracağım 3. bir karakter yok. Savunma olayına gelince forumdaki ortam beni böyle bir konuma itti. Bir fan olarak Zoro'yu abartmadığım halde sırf savunuyorum diye tepki alıyorum. Zoro ismi tabu olmuş çoğu kişi için :) Aslında Zoro'dan çok Zoro'nun hakkında rahat konuşabilme hakkını savunmaya çalışıyorum.
Övgü olarak alıyorum ilk paragrafı:D

Zaman atlamasından önce her karakteri daha çok seviyordum ben. Bence zaman atlaması hem serinin akışını hem tayfadaki karakterlerin karakteristik yapısını bozdu. Umarım Wano'da 2.Sanji vakası yaşamayız.
Zoro bana iki yıl önce daha sempatik gelirken 2 sende sonra fazla kasıntı, Luffy 2 sene önce espriyi, ciddileşmeyi dozajında yaparken 2 yıl sonra ikisininde tam tutturamıyor gibi geliyor. Sanji'den bahsetmeye gerek yok zaten. Kısacası zaman atlaması benim ( arada ki zaman zarfında geçen filo amirali kapışması Bb vs Marco tayfası gibi olaylar haricinde) hiç hoşuma gitmedi.

Zoro mevzusuna şimdiye kadar çok girmedim şimdi de çok girmek istemiyorum. Nedense Zoro-Mihawk sularına girince ya Zoro ve Mihawk fanı yada haterı olarak yaftalanıyorsun. Bunla kalsa iyi, ara sıra gözüme direk kişiliğe yönelik hakaretler de çarpmıyor değil ki bence işin en acı yönü bu. 2D karakterler için ( aman durun linç etmeyin ben de severim 2d karakterleri:D) insanların rahatlamak ve günün stresini atma niyeti ile girdiği bir ortamda birbirlerine hakaret edip daha da gerilmesi üzücü. Zaten bu yüzden o toplara fazla girmiyorum. Arkadaşım olan birine hakaret etmek tercih edeceğim bir şey değil. :(

Buradan ne ders çıkarıyoruz? Ne Luffy ne Zoro ne Mihawk ne de başka karakterlerin fanlığı kaosa, savaşa , hakarete ve mutsuzluğa götürür.( Tabi bunları seviyorsanız amenna) Gelin hepiniz Shanks fanı olun.:ehe::oleyo2:

Saygılar :sapkali:
Övgü olarak alıyorum ilk paragrafı:D

Zaman atlamasından önce her karakteri daha çok seviyordum ben. Bence zaman atlaması hem serinin akışını hem tayfadaki karakterlerin karakteristik yapısını bozdu. Umarım Wano'da 2.Sanji vakası yaşamayız.
Zoro bana iki yıl önce daha sempatik gelirken 2 sende sonra fazla kasıntı, Luffy 2 sene önce espriyi, ciddileşmeyi dozajında yaparken 2 yıl sonra ikisininde tam tutturamıyor gibi geliyor. Sanji'den bahsetmeye gerek yok zaten. Kısacası zaman atlaması benim ( arada ki zaman zarfında geçen filo amirali kapışması Bb vs Marco tayfası gibi olaylar haricinde) hiç hoşuma gitmedi.

Zoro mevzusuna şimdiye kadar çok girmedim şimdi de çok girmek istemiyorum. Nedense Zoro-Mihawk sularına girince ya Zoro ve Mihawk fanı yada haterı olarak yaftalanıyorsun. Bunla kalsa iyi, ara sıra gözüme direk kişiliğe yönelik hakaretler de çarpmıyor değil ki bence işin en acı yönü bu. 2D karakterler için ( aman durun linç etmeyin ben de severim 2d karakterleri:D) insanların rahatlamak ve günün stresini atma niyeti ile girdiği bir ortamda birbirlerine hakaret edip daha da gerilmesi üzücü. Zaten bu yüzden o toplara fazla girmiyorum. Arkadaşım olan birine hakaret etmek tercih edeceğim bir şey değil. :(

Buradan ne ders çıkarıyoruz? Ne Luffy ne Zoro ne Mihawk ne de başka karakterlerin fanlığı kaosa, savaşa , hakarete ve mutsuzluğa götürür.( Tabi bunları seviyorsanız amenna) Gelin hepiniz Shanks fanı olun.:ehe::oleyo2:
Ona katılıyorum. Zaman atlaması genel olarak tüm karakterleri bozdu. Zoro daha kasıntı oldu dediğin gibi. Eski daha çok aptallık yapan hali daha iyiydi. Yine de beni Luffy'nin değişimi kadar etkilemedi. Neyse asıl mevzuya gelirsek hakaret konusunda çok haklısın. Siteden soğuyorum böyle tipler yüzünden. Tartışma hararetlense bile hakarete gerek yok. Alt tarafı çizgi film :)

Shanks'ı severiz ya zaten :) Çok sempatik bir karakter. Çok az göründü ama çok öz iş yaptı. Bu kadar az görünüp bu kadar çok sevilen pek kimse de yoktur.

Konuya da değinelim mesajım konu dışı olmasın.
@Shakky => Hawkins ve Ace karışımı ;)
@Shakan => Shanks ama parti veriyorkenki hali :)

Bu benzetmeye yapacak yorum bile bulamıyorum :artiz:

Sen kendine bak Ace ve Jinbei'de ne işin var ?:p

Dof avatarı ile görmek güzel olacak Mercury'i:D
Üzdün :(

Ama öyle bir dof fanı olacağım ki aklın hayalin duracak. ( @Daredewill + @Millennium Wizard + @Wataame Daisuki) x 10 diyeyim. Böylece milleti Dof'tan sogutabilirim :ehe:

Bu ekiple kimse bir şey tartışmaz. Yazılanları forumun %5 i okur mu şüpheliyim.

Bir redteror objektif yazıyor arada. O kadar iyi savunuyorlar ki kimse yazdıklarını ciddiye almıyor redteror hariç. Durum o kadar kötü. Bu arada amacım ezmek de değil. Olanı söylüyorum.
:artiz:
Şimdi bana Ichiji-Bigmom iner gibi sözlerini araştırtma :mad:

Benim uçuk diyebileceğim tek söylemim Zoro'nun birkaç güne g4 Luffy gücünde adamı yeneceği söylemiydi. Onu da söyleme sebebim Kaido'nun sağ kolunu veya Shogun'u indireceğinden dolayı.

Daha Zoro tam gücünü göstermemişken gidip zaman atlaması vs. olmaz ne öğrendiyseler ortaya dökecekler.

Eustass Captain Kid'in matematiksel hesaplarını alıp güzel bir şekilde sentezleyip sunmaktan bahsediyorum.
:a:

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık