Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Uzaktan akrabayız diyon dedesiyle omuz ommuza daldan dala atlıyon bee. Semra kaynanayı getirtme bana şimdi ne varsa dökülür yani :/ Senin Franky adam olaymış maymunlarla gezmeyeymiş :p Dünyanın bildiği aletler neymiş yaov ? Gemide dev yumurta bulundurup yumurtaya tapıyorsunuz sanki kimse bilmiyor sizi :( Aboo adamların sayısı 2ydi 3 oldu birazdan köyden geçenleri de toplayacan. Judge'in kendi geni ne ola ki çalalım hele Caesar mehh adam kendi ben başarısız diyor onu kafadan sil Queen desen kendini bana kabul ettirmeye çalışan boş herifin teki. Bak bu adamlar benim ismimi söylüyor ama ben bi kere bile bu adamların adını anmıyorum niye çünkü küçük insanlarla işim olmaz :rolleyes: Bak gör 1031'i sayında çıkıp açıklamamı yapacam sonuçta "tensai" anlamına geliyor :cool: (Çıkarmazsa büyük rezillik bu arada herkes bekliyor yeminle ayıp eder :( ) Gülüşe bak mehhh pehhh.

Franky'nin osuruğu > Gaz herif :SADSA:DAD:AD
"Adamlar benim ismimi söylüyor ama ben bi kere bile bu adamların adını anmıyorum"?

Alllah allaaah niye acaba yav? 1500 bölümlük seride bir kere bile görünmemenle hiçbi alakası yoktur muhtemelen.
1031'de görünmezsen zaten terk et bu seriyi. Bleach'e falan git, Uraharayla oyuncak yapıp satarsınız.

Silinmiş Üye

Sen ne diyon la bir gün o icatlar gecikse işe yaramaz diye kapının önüne koyacaklar. Harıl harıl çalışcan kafanı kaldırmadan mecbur, daha oyuncak falan diyorsun. Kelle gider son px siparişleri gecikmesin, hadi bakim görim seni.
La yok bu mallar anlamıyor. Baksana meyve bozuk hacı atalım diyom tamam diyorlar sonra da la belki de bozuk değildir falan diyip meyvenin peşine düşüyorlar. Sen çalışma ben çalışma bu ülke nasıl gelişecek ? Px daha üretmiyoz yeni rakibimiz Türk gardaşlarımız. İntihar robotları yapıp ülkeleri batıracağız. Örnek;

Silinmiş Üye

"Adamlar benim ismimi söylüyor ama ben bi kere bile bu adamların adını anmıyorum"?

Alllah allaaah niye acaba yav? 1500 bölümlük seride bir kere bile görünmemenle hiçbi alakası yoktur muhtemelen.
1031'de görünmezsen zaten terk et bu seriyi. Bleach'e falan git, Uraharayla oyuncak yapıp satarsınız.
Kameralara oynamayı sevmiyom. Sen kendin çıkıyon da noluyor ? Tipin Cennet Mahallesi Ferhat bee. Abe Garp-kun iki el at da düşmanları kaktırak dersin güçsüz korsan :(
Valla görünmezse ban attıracam yoksa kudururum burada AS:DA:DAS

Kameralara oynamayı sevmiyom. Sen kendin çıkıyon da noluyor ? Tipin Cennet Mahallesi Ferhat bee. Abe Garp-kun iki el at da düşmanları kaktırak dersin güçsüz korsan :(
Valla görünmezse ban attıracam yoksa kudururum burada AS:DA:DAS
O olay da yanlış anlatılıyor. Ben bir gün gemimle tanrı vadisinin yanından geçerken Garp çağırdı, gel de şunları dövek yav diye. Ayrıca benim gibi yakışıklı bi adama bunları söyledin ya, umarım tipsiz biri çıkmazsın. Çok dalga geçerim yoksa :ehe:

Silinmiş Üye

O olay da yanlış anlatılıyor. Ben bir gün gemimle tanrı vadisinin yanından geçerken Garp çağırdı, gel de şunları dövek yav diye. Ayrıca benim gibi yakışıklı bi adama bunları söyledin ya, umarım tipsiz biri çıkmazsın. Çok dalga geçerim yoksa :ehe:
Ben sana diyeyim mi sapık bunak herifin teki çıkmazsa adım vega değil AS:DSAD:SAD Çok korkuyom valla :( Bu arada hikaye tıraş :/ Garp bize her şeyi anlattı güçsüz kral :oops:

Ben ne alıcam olm, o pacifistalarına üflesem suratına yapışır. Olmadı velet shanks'la buggy'yi salarım, onlar bile yok eder seni çakma bilim adamı. Vatan hainliğin ortaya çıkınca amiral lobisi sana neler yapacak, onu düşün sen. :fool:
Heheytt ulan millet bu pacifista için sokakta bekliyor bee. Kafalarına atıyoruz da yarabbi şükür diyorlar te allam deliye bak ya. Buggy ilk önce bi ara gelsin onun bi tarafları ayrı oynuyor zaten sırf bu yüzden 7 savaş lordu sistemini bozduk. Haa bu arada shanks bu proje yatırım yapan adamlardan senin gibi köylü mü sadece laf atsın :( Amiral lobisi önce 3 yıl aç kalan adamını doyursun sonra bakarız :rolleyes:

Ben sana diyeyim mi sapık bunak herifin teki çıkmazsa adım vega değil AS:DSAD:SAD Çok korkuyom valla :(
Aha sen busun:
Heheytt ulan millet bu pacifista için sokakta bekliyor bee. Kafalarına atıyoruz da yarabbi şükür diyorlar te allam deliye bak ya. Buggy ilk önce bi ara gelsin onun bi tarafları ayrı oynuyor zaten sırf bu yüzden 7 savaş lordu sistemini bozduk. Haa bu arada shanks bu proje yatırım yapan adamlardan senin gibi köylü mü sadece laf atsın :( Amiral lobisi önce 3 yıl aç kalan adamını doyursun sonra bakarız :rolleyes:
Anca saf millete atarsınız zaten pacifistalarınızı. Ama bekleyin, sonraki genel seçimde kafanıza kafanıza vurucaz onları, saf milleti de kurtarıcaz (Reverie'den bahsediyorum, yanlış anlaşılmasın :oops:). Ayrıca sen de bi karar ver, korsan shanksla mısın, devrimci dragonla mı yoksa hükümetle mi? Sonra çıkıp oden'e dansöz diyorsun :bilmem:

Silinmiş Üye

Aha sen busun:

Anca saf millete atarsınız zaten pacifistalarınızı. Ama bekleyin, sonraki genel seçimde kafanıza kafanıza vurucaz onları, saf milleti de kurtarıcaz (Reverie'den bahsediyorum, yanlış anlaşılmasın :oops:). Ayrıca sen de bi karar ver, korsan shanksla mısın, devrimci dragonla mı yoksa hükümetle mi? Sonra çıkıp oden'e dansöz diyorsun :bilmem:
Lütfen o ben olmayayım ya :( :( Yaruşuhlu bir şey olayım :/ Amai mask Vega desinler lütfennnnnn :ühü:

Milletin senin gibi adamlardan korunmaya ihtiyacı var. Zaten korsandan çok adaları gezip orayı burayı dağıtan adamlarsınız :( Al birini vur ötekine bunları napam la ben. Benim işim prenseslerle birlik olmak ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık