Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

İmkansızlıktan kendi üstünde yapmış sen gelmiş terzi merzi diyon yaov. Onun yaptığını Franky de yapmış üstüne adamın memeleri selektör yapıyor. Vegapunk hem kumaya benzer sağlam adam yapıyor hem de meyve ekleyip canlı bir adama dönüştürüyor.

Queen tasarımını ve kullandığı ekipmanları bende seviyorum da Vegapunk'ı yarı android tarzı bir şekilde görmeyi bekliyorum. En azından 500 yıl ileride diyorlarsa beynine falan epey önemli almıştır.
Tokatlar

Yhaa MW.. Ne kadar bıyıklarıyla oynayıp kızlara sarkacak tip var onları atıyon hee. Bak bilerek değerimi düşürmeye çalışıyon ama yemezler...

Doğru urahara fazla gelir cidden :(
Eee iyi de Vegapunk gibi adamın yaşlı bir insan olduğu bariz değil mi ne bekliyorsun sen.Baki’de vardı hem müthiş atletik bebek yüzlü hem de müthiş doktor falan öyle rüyalar mı ? :D Bence hayal kırıklığına uğrarsın öyle şeyler bekleme.

Silinmiş Üye

Eee iyi de Vegapunk gibi adamın yaşlı bir insan olduğu bariz değil mi ne bekliyorsun sen.Baki’de vardı hem müthiş atletik bebek yüzlü hem de müthiş doktor falan öyle rüyalar mı ? :D Bence hayal kırıklığına uğrarsın öyle şeyler bekleme.
Belki Silver Fang gibi bakımlı biri. Böyle düşününce avutma sürecini ben çoktan geçmişim :( Bebek yüzlü olmasın da ne bileyim tipli falan olsun bee :D Şu borutodaki Amado gibi çıksa yeter bee :/

Hem Judge falan da yaşını almış ama yine de iyi duruyor. Bak bunları göz önünde bulundurup birkaç yakışıklı bilim adamı sıpıt Allah için. :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık