Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

dur la dur az kalsın kendimden şüpheleniyordum :( Öyle bir şey yok olum. Asıl hain sensin :artiz: Denizcilerle omuz omuza savaşıp korsanım diyorsun yeni çağ için can verdim ayağına kaç kişi denize sürükletip yakalattın biliyon mu ? Ahhh ahhh çocuklar yetim kaldı yetim bazıları da korsancılık oynayıp ağır darbeler alıyor :(
Ben korsanım, kimseye bağlılığım yok. İster denizcilerle omuz omuza veririm, ister devrimcilerle. :artiz: Ayrıca yeni çağ için can vermedim, insanları teşvik de etmedim, kendi kendilerine hazinemin peşine düştüler. Benim oğlum zaten miras kalan irademi sahiplenecekti (o konuda biraz hesaplama hatası yapmış olabilirim, o ayrı :oops:). Hazine sevdasına düşüp çoluğunu çocuğunu babasız bırakıyorlar, sonra vay efendim Roger bizi kandırdı diyorlar. Yok öyle iş.

Silinmiş Üye

Ben korsanım, kimseye bağlılığım yok. İster denizcilerle omuz omuza veririm, ister devrimcilerle. :artiz: Ayrıca yeni çağ için can vermedim, insanları teşvik de etmedim, kendi kendilerine hazinemin peşine düştüler. Benim oğlum zaten miras kalan irademi sahiplenecekti (o konuda biraz hesaplama hatası yapmış olabilirim, o ayrı :oops:). Hazine sevdasına düşüp çoluğunu çocuğunu babasız bırakıyorlar, sonra vay efendim Roger bizi kandırdı diyorlar. Yok öyle iş.
Doğru kadını öyle tek başına bırakıp çocuğuna da kılıcının ismini vermişsin :( Bağlılığı bıraktım emek vermek bile yok mehh :artiz: İnsanlar bu herif niye sürekli gülüyor diyip denize açıldı yoksa hazineden anlamadığını bilseler denizciler bile kovalamaz :( Oğlunun miraslandığı tek şey gülümseme oldu onu da ölürken kullandı :rolleyes:

Doğru kadını öyle tek başına bırakıp çocuğuna da kılıcının ismini vermişsin :( Bağlılığı bıraktım emek vermek bile yok mehh :artiz: İnsanlar bu herif niye sürekli gülüyor diyip denize açıldı yoksa hazineden anlamadığını bilseler denizciler bile kovalamaz :( Oğlunun miraslandığı tek şey gülümseme oldu onu da ölürken kullandı :rolleyes:
Rouge öleceğimi biliyordu. Yine de beni sevdi. Bu konuda benim suçum yok. Ayrıca insanlar nereden biliyor sürekli güldüğümü? Bir de hazineyi anlamamışmışım!!! Söylediğin üç laftan beşi yalan. Yüzün de kızarmıyordur. :artiz: Zaten 1000+ bölümlük seride hiç göstermediğine göre bayağı sorunlu bir yüz olsa gerek. :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık