Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Bir deney yapmaya karar verdim. Hiç One Piece okumamış, perspektifine güvendiğim bir arkadaşıma Marineford arkını okutup, karakterlerin güç seviyeleri hakkında yorumunu alıcam. Burada da paylaşırım.
Haha paylaş. :D Mf arcına bakan kim olursa olsun beyazsakalın en güçlü olduğunu rahatlıkla söyleyebilir.Feat saçmalığına bulaşmazsa.

Bir kere arcta zaten dünyanın en güçlü adamı ve dünyayı yok edebilecek olduğu söyleniyor.Üzerine binlerce kişilik ordu sadece onu hedef almışken dövüşüyor.

Belki one piece takip edenlerin algısı için ordular sayılar önemli değil ama dışarıdan bakan için böyle olmayacaktır.Hoş mangada sayı üstünlüğü çok önemli.Kaido adam topladım geldim yoksa Oden ordusunu yenemezdim diyor.Manga sayıların önemi yok diyenlere cevabı vermiş ama kulak tıkacı kullanmaya devam ediyorlar. xD

Haha paylaş. :D Mf arcına bakan kim olursa olsun beyazsakalın en güçlü olduğunu rahatlıkla söyleyebilir.Feat saçmalığına bulaşmazsa.

Bir kere arcta zaten dünyanın en güçlü adamı ve dünyayı yok edebilecek olduğu söyleniyor.Üzerine binlerce kişilik ordu sadece onu hedef almışken dövüşüyor.

Belki one piece takip edenlerin algısı için ordular sayılar önemli değil ama dışarıdan bakan için böyle olmayacaktır.Hoş mangada sayı üstünlüğü çok önemli.Kaido adam topladım geldim yoksa Oden ordusunu yenemezdim diyor.Manga sayıların önemi yok diyenlere cevabı vermiş ama kulak tıkacı kullanmaya devam ediyorlar. xD
Kendi elime sıkıyorum aslında, Mihawk için ne diyecek kim bilir. Bir de ben ona anlatmaya calıșıcam sonra :D

Mihawk konusunu bilemiyorum. Bana göre o slash depremin bir kademe düşüğü ama kim nasıl yorumlar belli olmaz.O değil de nereden aklına esti böyle birşey ? :D
Bilmiyorum bakalım Mihawk`a ne diyecek. Vista kafasını karıştırmasın ahahah. Bu amiral yonko tartışmalarından ya, ulan dışarıdan nasıl görünür acaba diye düşündüm arkadaşa söyledim, uygun bi zamanda okuyacak. :D

Bilmiyorum bakalım Mihawk`a ne diyecek. Vista kafasını karıştırmasın ahahah. Bu amiral yonko tartışmalarından ya, ulan dışarıdan nasıl görünür acaba diye düşündüm arkadaşa söyledim, uygun bi zamanda okuyacak. :D
Konusunu mu açsan acaba?
Op okumayan ya da manga okumayan birinin gözünden Marineford güç dengeleri gibisinden.

Başka yere yazsan kaybolur gider çünkü. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık