Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Arabeskten ziyade hayatsızlar(like me) için bir parça.
Tanrıça-Aleyna ile varoş ablayı aynı cümle içinde kullanman büyük saygısızlık. Diğerlerini okurken gözüm seğirdi bir parça.
Onu düzelt "zevksiz" olacak o. :artiz:
Sıla'ya "varoş" diyecek kadar zevksiz hem de. Sıla dediğin Aleyna'nın daha ileri yaşlarda üne kavuşmuş ve şarkı yazabilen versiyonu. Fil Danla o yüzden çekemiyor kendisini.:hıh:

Onu düzelt "zevksiz" olacak o. :artiz:
Sıla'ya "varoş" diyecek kadar zevksiz hem de. Sıla dediğin Aleyna'nın daha ileri yaşlarda üne kavuşmuş ve şarkı yazabilen versiyonu. Fil Danla o yüzden çekemiyor kendisini.:hıh:
Maalesef realite zevksiz olarak düzeltmeme izin vermiyor.....
Sıla katıksız varoş yalnız. Hiç kıvırma roşi kardeşim. Daha ileri gidip Tanrıça-Aleyna ile kıyaslamak mı...... Yatacak yerin yok roşi-kardeş.
Fil Danla kim? Danla biliç denen keko sömürgesi sahibi varoş yutubır mu?

Maalesef realite zevksiz olarak düzeltmeme izin vermiyor.....
Sıla katıksız varoş yalnız. Hiç kıvırma roşi kardeşim. Daha ileri gidip Tanrıça-Aleyna ile kıyaslamak mı...... Yatacak yerin yok roşi-kardeş.
Fil Danla kim? Danla biliç denen keko sömürgesi sahibi varoş yutubır mu?
Realitenin ne olduğu bilmediğini görüyorum karşiim.
Aleyna'nın Sıla'dan tarz ve karakter olarak hiçbir farkı yok. İkisi de harikalar. :utangac:
Kıza fil dedik diye de gömme o kadar be. :hıh:
Kendisi üzerinden kalite akan bir makyaj SANATÇISI'dır.
Sadece Aleyna ile çakışıyor olduğundan dolayı ona fil dedim.

Meiji restorasyonundan sonra Japonya’da kılıç kullanımı yasaklanmıştı.Wanoyu bu döneme uygun anlatıyor arc sonu Kaido düşer ve restorasyon başlar.Samuraylar dış dünyaya açılır.O dönemden ne kadar şeyi katacak mangaya merak ediyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık