Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Nerde var hacı? Ben son sıhbetlerde takılıyorum hep. Orada hangi konu varsa oraya yazıyorum.
Doflamingo konusunda ise en son ne zaman muhabbet başlattım la ben. Rosinante konusuna gelip onu övmeye niyetlenmiş birileri olduysa ben nabiyim .:bilmem:

Ne alakası var yahu. Ace muhabbetini yaparken aklıma gelmiş bir şeyi yazdım sadece. Onu da genel tartışmaya yazdım.
Sonra son konuşmalarda Garp'ın konusunu görünce yorumumu yaptım o kadar.
Millet Garp'tan, Doflamingo'dan konuşmak için bahane arıyorsa ben nabiyim. Durup durup Sanji aşıkları gibi resimler de paylaşmıyorum, fantezilerimi de paylaşmıyorum. Hiç alakası yokken ad falan da zikretmiyorum.
-Garp hayranı olamaaaan ben.
01746 Ro shi nan te
Her hali kalite lan.

Sizin Çibi Mihawk dan iyidir. Zaten bu kadar fan adamı favori listeye bile sokamamışsınız utanın az. Tek başıma neler yapıyorum. :a:
Bu halini Mihawk'a tercih ederim zaten :rolleyes:

Ben de aynı şeyi sana soracaktım. Neden kendine bu kötülüğü yapıyorsun

O videodan sonra anladım ki, sen "kötü" diyorsan ben kesin iyi bir şey yapıyorumdur.

Garip vidyo mu...... Radyo2000 hiçbir şey ifade etmiyor sanırım. Ne enteresan hayatlar var.......
Aynen reyiz, şimdi baktım netten arabesk müzik dinleyicileri içinmiş o kanal.
Zaten en son ne zaman radyo dinledim, onu bile hatırlamıyorum. Benim ilgi alanımı Aleyna ve Sıla karşılıyor zaten.
Bir de Demet Akalın var, ohhhh mis.

Erkeklerden de Edis'e bayılıyorum. Oğuzhan Koç ve Murat Boz da severim ayrıca.

Aynen reyiz, şimdi baktım netten arabesk müzik dinleyicileri içinmiş o kanal.
Zaten en son ne zaman radyo dinledim, onu bile hatırlamıyorum. Benim ilgi alanımı Aleyna ve Sıla karşılıyor zaten.
Bir de Demet Akalın var, ohhhh mis.

Erkeklerden de Edis'e bayılıyorum. Oğuzhan Koç ve Murat Boz da severim ayrıca.
Arabeskten ziyade hayatsızlar(like me) için bir parça.
Tanrıça-Aleyna ile varoş ablayı aynı cümle içinde kullanman büyük saygısızlık. Diğerlerini okurken gözüm seğirdi bir parça.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık