Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Ne kasıntılığını gördün la adamın. Sirk gibi tayfası var. 26 yaşında oyuncak ayıcığıyla dolanıyor zaar. :fool:
Şu Luffylerle 2 muhabbet ederken kasıntı kasıntı durması, Luffy insanlara yardım ediyor diyip dellenmesi.

Mihawkun da babunları var. Tam sirk

Yani Mihawku sırf bu yüzden sevmemeni anlarım da Law daha kasıntı onu söyliyim.

Bak bacım Google diye bir şey var. Bilmediğin bir şeyi yazınca karşına milyonlarca sonuç çıkıyor. Arada kullan.
Gerekli yanıt verilmiş. Bana laf düşmez. :hhh:

Şu Luffylerle 2 muhabbet ederken kasıntı kasıntı durması, Luffy insanlara yardım ediyor diyip dellenmesi.

Mihawkun da babunları var. Tam sirk

Yani Mihawku sırf bu yüzden sevmemeni anlarım da Law daha kasıntı onu söyliyim.
Luffylerle takılırken her türlü kendini sıkması lazım. Öyle bir bulaşıcı ki Luffy'nin mallığı dünyanın en güçlü bağışıklık sistemi bile çöker karşısında.
AIDS gibi mübarek.
Iq seviyesini koruyabilmesi için (ki Kaido karşısında sahip oldukları her şeylere ihtiyaçları var, yani evet koruması şart) kendini sıkması lazım zaten.

Luffylerle takılırken her türlü kendini sıkması lazım. Öyle bir bulaşıcı ki Luffy'nin mallığı dünyanın en güçlü bağışıklık sistemi bile çöker karşısında.
AIDS gibi mübarek.
Iq seviyesini koruyabilmesi için (ki Kaido karşısında sahip oldukları her şeylere ihtiyaçları var, yani evet koruması şart) kendini sıkması lazım zaten.
İşte Mihawkun da tutması lazım, yoksa düşer iq falan mazallah adaya biri gelir. :gamyon:

Hani Law da çok zeki biri sanır gören de. Hawkinse dövmelerini gösterip tanınmamak için maske takan biri Law. Ne tayfadan üstün zekalı tuttun onu sen :bilmem:

çooook çifte standartın var çok

Üye silindi 1004

İşte Mihawkun da tutması lazım, yoksa düşer iq falan mazallah adaya biri gelir. :gamyon:

Hani Law da çok zeki biri sanır gören de. Hawkinse dövmelerini gösterip tanınmamak için maske takan biri Law. Ne tayfadan üstün zekalı tuttun onu sen :bilmem:

Adamın dövmeleri karizma diye aptal oldu...

O tayfanın etkisi işte. Onlarla takılınca bulaştı mallıkları da.
Diyorum ya, AIDS gibi bunlar. :fool:

Keşke kendi tayfasıyla intikamını almaya çalışsaydı o zaman. Bizimkileri tehlikeye atmasaydı. :) Gerçi adam peşine Kaido düşebilir diye tayfanın yanında duruyor. Wano'daki halk falan önemsediği için değil.

Üye silindi 1004

Ondan mı olmuş....

Tanınmamak için çıktığı mekana dövme şov yaptı, Hawkins de oradan anladı zaten :D Hani kafandakini hiç takma da diyelim ki yiğitmiş, masaya koydu, helal olsun...
Ben orada Oda'ya saygı duydum. Millet normalde böyle şeyleri imaj olarak koyar geçer. Adamın dövmelerini ortalık karışsın diye kullandı :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık