Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One Piece Genel Fanart Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne oldu ramazanı unuttun 2 dakikada :hhh::hhh:
Ondan değil canım, hakikaten güzel çizim. Bütün detaylar itibariyle özenilmiş, üstünde durulmuş. Daha önce bunun gibi bir fanartı gördüğümü hatırlamıyorum(Nami hakkında). Maharetli sanatçıları takip etmeyi seviyorum, yoksa Nami karakterini hiç sevmem :rolleyes:

Son düzenleme:
Ondan değil canım, hakikaten güzel çizim. Bütün detaylar itibariyle özenilmiş, üstünde durulmuş. Daha önce bunun gibi bir fanartı gördüğümü hatırlamıyorum(Nami hakkında). Maharetli sanatçıları takip etmeyi seviyorum, yoksa Nami karakterini hiç sevmem :rolleyes:

Yalnız şaka bir yana, ramazanda çizim karakterlerine bakmaktan ne gibi bir zararımız oluyor acaba? Bir takım artistlerin eserleri neticede, Nami'ye bakıp da hallenecek halimiz yok ya. Bedeni çıkarsan çocuktan farkı yok, Oda'nın acayip kadın çizimlerinin ürünü(üzgünüm capon, ama kadın çizemiyorsun :D) bir karakterden ne gibi bir haz alınabilir? Koca koca gözler, küçücük surat, diğer uzuvları çok orantısız çizmek falan, gerçekten zevksiz ya bu Oda.
Google images'da ara deviantart'da var. Ama direk linkini koyamam :flaugh: Çizen o mu bilmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık