Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film: RED

Film hakkında beklentileriniz

• Kullanılan toplam oy
    365
Bence shanks asla kaido, big mom durumuna dusmez im ip olur sallanir, karasakal lastik olur uzalir kisalir ama shanks’i rezil etmez ayarsiz herif.

Onun tek zıttı karasakal. Yenerse o yener yoksa kuponum tuttu diyen evin üçkağıtçı oğlu gibi OP dünyasında gezecek...
Bu arada bilmem kac yasinda su kadar odulu olan oyle hakisi olan potansiyel daglar taslar olan adam, karasakaldan cizigi aliyor esit goruyor ayni karasakal adamlari ile birlikte mf’de magellan’a kurban oluyordu. Ya magellan kk ya da oda da mantik yok. Zor denklem :oleyo2:

shanksın yılı olacaktı öyle demişti olduğu bir şey yok iki kılıç sallamış.

Kemerlerinizi bağlayın uççaz,kaççaz faso fiso kolpa sıkıyor işte.

Karaktersiz bir yazar.

Serinin en zeki karakteri olan karasakal shanks ve tayfasına bir koysa da neselensek yahu.

Bu kadar da abarti olur mu, Allah'ın çolak kırmızı kafası seni.

Kaido düşmemesi gereken hallere düştü. İp olduğunda resmen acıdım düşmana. Normal yollardan yendirseydi, Shanks gibi haki masterı yaptırarak neyse derdin. Araya komiklik katacağım derken tanıtımını muazzam yaptığın bir karakteri bölümlerde şaklabana çevirirsen o tanıtım bana göre zedelenir.

Shanks içinde böyle olacak gibi.
One piece nika olayindan sonra ishal olmuş küçük bebek gibi sıçtı arkadaşlar.

Şankusu ne yapmış bea, Kapadokya balon turizmini iflasın eşiğine getirdi iki haftada. Bu seride karizması çizilmeyecek karakterlerden biri, diğeri de ray.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık