Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film: RED

Film hakkında beklentileriniz

• Kullanılan toplam oy
    365
Orası öyle de şimdi öyle bir algı var ki Nika Shanks kadar güçlü mü belli değil. Ama Kaido basamağı sonlandı. E oda git gide güç skalasını arttırıyor

Shanksa bakıyorsun kral haki ile kanatlanıp uçmadığı kaldı.
E öyle de Kaido bir tane koysa şaftının kayacağı gerceği de var.

• Like
Tepkiler: Tyr
Orası öyle de şimdi öyle bir algı var ki Nika Shanks kadar güçlü mü belli değil. Ama Kaido basamağı sonlandı. E oda git gide güç skalasını arttırıyor

Shanksa bakıyorsun kral haki ile kanatlanıp uçmadığı kaldı.
Gözlerimiz Dragonlu bölümlerde 😀 muhtemelen o shankstan bile güçlüdür malum ordusu komutanları şhanks komutanları kadar güçlü işlenmedi yada gösterilmedi henüz diyelim (sabo hariç) ama muhtemelen dragon her hakide en üst seviye üstüne birde özel bir meyvesi olan biri çıkacak (fırtına rüzgar yağmur vs) diye bekliyorum.

• Like
Tepkiler: Tyr
Gözlerimiz Dragonlu bölümlerde 😀 muhtemelen o shankstan bile güçlüdür malum ordusu komutanları şhanks komutanları kadar güçlü işlenmedi yada gösterilmedi henüz diyelim (sabo hariç) ama muhtemelen dragon her hakide en üst seviye üstüne birde özel bir meyvesi olan biri çıkacak (fırtına rüzgar yağmur vs) diye bekliyorum.
Her 3 senede 1 film çıkıyor. Seri bitmesine yakın son film çıkar, orada da ya Blackbeard ya da Dragon işlenir ki öyle bir durumda ikisi de Shankstan güçlü gösterilir.

Kaido'nun tanıtımına karşılık ip olması >>>>>>> diyeceğiniz her şey.

1 v 1 de kimse yenemez diye tanıtımı da var. Şimdi Luffy öldü kalktı vs. gibilerinden gelmeyin. Böyle bir tanıtıma sahipse ölse bile Luffy yenememeliydi bence.
Yenilmek patlamak veya rezil olmak anlamına gelmez, orada anlaşalım öncelikle.
Adam bilmem kaç sayı boyunca bir yandan ada taşıdı, diğer yandan da herkesle dövüştü.
İşin çoook büyük kısmını Nika yapmış olsa da ve Nika > Kaido olsa da bu adam 1 vs 1'de düşmedi. Luffy'i de öldürdü zaten.

Yenilmek patlamak veya rezil olmak anlamına gelmez, orada anlaşalım öncelikle.
Adam bilmem kaç sayı boyunca bir yandan ada taşıdı, diğer yandan da herkesle dövüştü.
İşin çoook büyük kısmını Nika yapmış olsa da ve Nika > Kaido olsa da bu adam 1 vs 1'de düşmedi. Luffy'i de öldürdü zaten.
Kaido düşmemesi gereken hallere düştü. İp olduğunda resmen acıdım düşmana. Normal yollardan yendirseydi, Shanks gibi haki masterı yaptırarak neyse derdin. Araya komiklik katacağım derken tanıtımını muazzam yaptığın bir karakteri bölümlerde şaklabana çevirirsen o tanıtım bana göre zedelenir.

Shanks içinde böyle olacak gibi.

Kesinlikle bu karakterin hakkı yenemez. 434032 kişiyle dövüşüp ada taşıma falan, ana karakteri öldürdü ki one piece'te ölüm diye birşey yok plot armor ile devrildi reis. Yonkou gibi yonkoudur kendisi, shanks'ın bu kadar gaz olması oda'nın shanks'te kendini görmesi olarak düşünüyorum ama bunu ispatlayamam :(

Kaido düşmemesi gereken hallere düştü. İp olduğunda resmen acıdım düşmana. Normal yollardan yendirseydi, Shanks gibi haki masterı yaptırarak neyse derdin. Araya komiklik katacağım derken tanıtımını muazzam yaptığın bir karakteri bölümlerde şaklabana çevirirsen o tanıtım bana göre zedelenir.

Shanks içinde böyle olacak gibi.
O zaman sana can sıkıcı bir bilgi vereyim. Nika'nın dövüştüğü herkes aynı sonu yaşayacak. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık