Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

@Roronoa Zoro
Doğru diyorsun da işte yorumlardan da görüldüğü gibi farklı manalar çıkabiliyor. :/

Bu arada Sengoku'nun h.hakisi dışında elle tutulur bir bilgi yokmuş. Yumruklarıyla zirve güçlere kan kusturan Garp'ın korkunç bir b.hakiye sahip olduğu su götürmez bir gerçekti zaten. Ben bir ara yaşayanlar içerisinde en sağlam b.haki kullanıcısı Garp olabilir diyordum. Bir kesinlik yok elbette ama imkansız da değil hani.

Şöyle geriden bir okuyayım dedim bilgileri. Nasıl çelişiyor her şey. Roman çıkarıyon diyorsun ki Shabondy de Ace b.haki açtı. Sonra karta sadece H.haki yazıyon. (sözde Oda ikisini de kontrol ediyordu)
Kid ve Drake de haki kısımları boş bırkılmış sonra Kid de h.haki olduğunu öğreniyoruz. Drake de çamuru tokatladığı için en kötü b.hakisi olduğunu varsayabiliriz.

Vivre card her an facia. Geneli de yorumlardan oluşuyor zaten. Çöp oğlu çöp yav bu en başından beri güvenmiyordum zaten bir sürü çelişki olması da iyi olmuş.

Şöyle geriden bir okuyayım dedim bilgileri. Nasıl çelişiyor her şey. Roman çıkarıyon diyorsun ki Shabondy de Ace b.haki açtı. Sonra karta sadece H.haki yazıyon. (sözde Oda ikisini de kontrol ediyordu)
Kid ve Drake de haki kısımları boş bırkılmış sonra Kid de h.haki olduğunu öğreniyoruz. Drake de çamuru tokatladığı için en kötü b.hakisi olduğunu varsayabiliriz.

Vivre card her an facia. Geneli de yorumlardan oluşuyor zaten. Çöp oğlu çöp yav bu en başından beri güvenmiyordum zaten bir sürü çelişki olması da iyi olmuş.
Oda mal olunca Seri kilit tutmaz...

Bir de Shanks olayı var. Paşam yonkou olmuş sonra east blueya gidip bütün tayfasıyla uzunca bir süre kalabiliyor. Eee bu herifin bölgeleri nasıl güvende? Kim koruyor? Challenge mı yapmış herif? ''Dur kaybedeyim geri alırım 3 günde'' şeklinde? Zira Makinonun yanında 3-5 gün kalmıyor adam.

Sen ne içiyorsun ya. Olmayan şeyleri olmuş görüyorsun. :D

Lucci hakkında fikirlerim hiçbir zaman değişmedi. Hala Sabo paket eder diyorum ve her zaman da karşımıza olduğundan çok daha güçlü çıkacağını söylemişimdir. Konu bile açmıştım. Bu hayali nerede gördün sen.

Öte yandan, senin Garp hakkında amiral altı dediğini bile hatırlıyorum. Tam tersini söyleyerek ters algı mı yapıyorsun ya. :d

Neyse aman. Bunlar SSçi tiplerin gireceği muhabbetler. Sonuçta her şey ortaya çıkıyor yavaş yavaş. Biz de tadını çıkaralım.
Bilemiyorum çok güçlüden kastın Zoro-Sanji seviyeleri sanırım.Konu açılmasına bile gerek yok net Sabo alır gibisinden konuşmuştun da o yüzden.Bir kere tayfayla aynı yolları katetmiş haki konusunda verilen bilgi öyle söylüyor.2 sene evvel dalga geçtiği Zoro ve Sanji'yle aynı farkı korumasını beklerim ben şahsen.Kimse gençlik potansiyel edebiyatı yapmasın o işler öyle olmuyor.Özel adamlar hızlı yol katediyor seride.Zaten mevki olarakta nereden nereye Cp örgütlerinin zirvesine gelmiş.

Ben nerede ciddi olarak Garp amiral altı demişim yahu. :D Harbi merak ettim biz gömüyorsak kişiliğinden gömüyoruz onlara hiç gerek yok.Yani amirallik teklifi alan adama ne diye amiral altı diyeyim.Nerede gördüysen bul çıkar merak ettim.

E

Eline sağlık.Lucci bilgileri süper ileride her yer gözyaşı olacak. :) Lucci boş zamanlarında devrimci eziyormuş ayağının altında @Monkey D. Dragon :D
Ellerinize sağlık. Beklediğim gibi Garp B. Hakiyle zirveye ilerlemiş. Beklenirdi ondan. :good:
Rica ederim :sapkali:

Tekrar söylüyorum; Kid apoo Hawkins de haki yerleri boştu bir tane bile yazmıyordu, Sengoku emekli olduğu için bir daha belki de dövüşmeyecek çizmeyecek adam gibi o yüzden onun bilgisini burada verip aradan çıkarmış olabilir. Ama Garp hala aktif o yüzden onu kartlara yazmamış olabilir.
Aynen öyle. Adam mangadan spoiler vermek istemiyordur, var olarak yazmaz gider mangada gösterir. Nesine bu kadar takılıyorlar anlamak güç:bilmem:

Bir sürü çelişki mi varmış? Hadi Ace'in haki mevzusu bir hata olabilir ya da şu an bilmediğimiz bir sebebi olabilir de, başka ne çelişki yakaladın?

Calgara'da Kenbunshoku Haki var.
Kahverengisakal'ın (Chahige) gerçek adı Chadros Higelyges'miş.
Yeti Cool Kardeşler gizemli bir dev türünden. Uzunlukları 42.5 metre ve ödülleri de 20 milyon.
Momonosuke'de Kenbunshoku Haki var.

Wiper'ın kullandığı deniz taşı Wano'da işlenmiş.
Kinemon'un meyvesi Fuku Fuku no Mi. Ayrıca Kinemon'da Busoushoku ve Kenbunshoku Haki var.
Monet'in görünüşü Law'ın yeteneğinden kaynaklı.

Yeti Cool Kardeşler gizemli bir dev türünden. Uzunlukları 42.5 metre ve ödülleri de 20 milyon.

Kinemon'un meyvesi Fuku Fuku no Mi
Calgara reyis :respect:

Momo şaşırttı ama tahmin etmeliydik. Hakinin temeli gözlem hakidir kesinlikle.

Kinemonun meyvesi giysiyle alakalı sanırım. Google amcanın dediği kadarıyla..

Wiper, deniz taşı ve Wano bağlantısını irdelersek enteresan şeylere ulaşabileceğimizi hissediyorum.

Teşekkürler :sapkali:

Kinemon'un meyvesi Fuku Fuku no Mi. Ayrıca Kinemon'da Busoushoku ve Kenbunshoku Haki var.
Ryuma döneminde güçlü adam mı vardı yeeeaaa diyenlere Calgara kapak olsun. Kaç yüz yıl önce yaşamış adamlarda haki çıktı :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık