Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Garp'a kızdığım tek nokta adamın 2 torunu var. İkisine de b.haki hakkında hiçbir şey vermemiş olması. Tabi öyle olması gerekiyordu hikaye işi ama ne bileyim gelip kontrol ediyon Luffy'i sürekli tehlikeli pozisyonlara atıyon ama haki nedir bilmiyor.:(
Hakinin sonradan işlenmesi daha birçok şeyi bozuyor.
Ama bir de, eğer ciddi ciddi eğitip hakiyi de öğretmiş olsaydı, şu an Luffy, Raftel'de sıkılıp Wano'ya gelerek Kaido ile elimsende oynar ve hiç ebe olmazdı. :(

Ohh miss miss dün Kılıç ile ilgili verilen bilgiler bugün de Garp'ın gücüne değinilmesi çok güzel bir gün la bugün.

Ağlayacağını bilseydim :D

Ne alakası var ondan mı sanıyorsun.Crocodile severdim eskiden.Lucci ve Mihawk gibi adamların da hakkını veririm kuruş değer vermeyen yorumlar görmek yazma hissi uyandırıyor.Doffy'i bıraktığımız yok sadece çok fazla konuştuk çok fazla tükettik o kadar.Çok konuşuyorsunuz antipati yarattınız diyordunuz şimdi de başka karakteri konuştuk diye mi laf atıyorsunuz çelişkiye bak.:artiz:
Herkesi büyütüyorsun. Pireyi deve yapıyorsun falan :/ sıkıntı o zaten

Bu databook meselesi iyice saçma bir hal almaya başladı. H.haki yok denilen adamlarda h.haki çıkıyor, olması gereken adamlarda yok deniliyor falan... Garp'ta h.haki yoksa gelin tükürün yüzüme. Fikir farklılığı falan değil bu. Aksi bir durum resmen ağır sıvama olur. Serinin bütün mantığına da terstir ayrıca.

ahahahahahahahaha

Garp gibi bir karakteri güç üzerinden gömmeye çalışmak her zaman acınasıydı zaten.

Yeni Dünya'nın güçlü korsanlarına tek mi atıyormuş? Bu bana Kaido isimli birini hatırlattı :oleyo2:

One Piece'in Saitama'sı derken şaka yapmıyordum. :d

Lucci meselesi de aynı şekilde. Olduğundan kat be at daha güçlü çıkacağı o kadar belliydi ki. Çöp diyenler ne bekliyordu merak ediyorum.
Tsuru da Beyazsakal'ı kovalamış. Aralarda da Doffy'yi avlıyordu demek can sıkıntısından.
Roger eşiti değil demek gömmek mi oluyormuş.İlginç.Marco konusunda sürekli örnek vermişimdir amiraller aynısını yapamaz diye.Çok güzel gömüyormuşum evet. :) Lucci için eskiden " Sabo vs Lucci açılmadı çünkü Sabo paket eder " diyen sendin unuttum sanma. :D Üstelemesem Lucci hakkında fikirlerin değişeceği yok.Beklentiler çöp de yapıyor korsan kral da işte.Ah şu beklentiler. :/

Bu databook meselesi iyice saçma bir hal almaya başladı. H.haki yok denilen adamlarda h.haki çıkıyor, olması gereken adamlarda yok deniliyor falan... Garp'ta h.haki yoksa gelin tükürün yüzüme. Fikir farklılığı falan değil bu. Aksi bir durum resmen ağır sıvama olur. Serinin bütün mantığına da terstir ayrıca.
Yok yazmıyor ki. Sadece var yazmıyor. :flaugh:

Roger eşiti değil demek gömmek mi oluyormuş.İlginç.Marco konusunda sürekli örnek vermişimdir amiraller aynısını yapamaz diye.Çok güzel gömüyormuşum evet. :) Lucci için eskiden " Sabo vs Lucci açılmadı çünkü Sabo paket eder " diyen sendin unuttum sanma. :D Üstelemesem Lucci hakkında fikirlerin değişeceği yok.Beklentiler çöp de yapıyor korsan kral da işte.Ah şu beklentiler. :/
Sen ne içiyorsun ya. Olmayan şeyleri olmuş görüyorsun. :D

Lucci hakkında fikirlerim hiçbir zaman değişmedi. Hala Sabo paket eder diyorum ve her zaman da karşımıza olduğundan çok daha güçlü çıkacağını söylemişimdir. Konu bile açmıştım. Bu hayali nerede gördün sen.

Öte yandan, senin Garp hakkında amiral altı dediğini bile hatırlıyorum. Tam tersini söyleyerek ters algı mı yapıyorsun ya. :d

Neyse aman. Bunlar SSçi tiplerin gireceği muhabbetler. Sonuçta her şey ortaya çıkıyor yavaş yavaş. Biz de tadını çıkaralım.

Tekrar söylüyorum; Kid apoo Hawkins de haki yerleri boştu bir tane bile yazmıyordu, Sengoku emekli olduğu için bir daha belki de dövüşmeyecek çizmeyecek adam gibi o yüzden onun bilgisini burada verip aradan çıkarmış olabilir. Ama Garp hala aktif o yüzden onu kartlara yazmamış olabilir.

Arada ya çok saçma bilgiler geliyor ya da çok belli olan şeyler geliyor. Garp'ın B. Hakisi çok iyiymiş, Tsuru, Sengoku ve Garp eskiden beri arkadaşmış. Hadi canım. Bunları nasıl da düşünmemişiz. (!)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık