Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Tahmin etmediğimiz şey değildi b.haki güçlü olacaktı ne olacaktı başka.Sadece zırh ve yumrukla kral seviyesi olunmaz ki öveyim.Çok güçlü olduğuna katılıyorum benim derdim Roger ile anlamsızca eşit tutanlarla.Kafa tutmak eşitlik göstergesi değildir.
Rokushiki teknikleri, insan üstü fiziksel guc, en üst seviye b.haki ile yürümüş. K.hakisi de ileri seviyedir. H.haki de çıkar bu adamda.

Bu arada Garp Luffy'e bir b.haki eğitimi vereymis iyiymiş. Coby'i canavar gibi yetiştiriyordur.

Bu kartları cidden Oda mı hazırlıyor anlam veremiyorum cidden. Sengokuya H. Haki veren adam Garp’a nasıl vermez aklım almıyor. Görende KK’nın peşinde yıllarca Sengoku vardı zanneder.

Bu H. Haki muhabbetinin kişiye kazandırdığı artıları da Wano arc’da göreceğiz gibi çünkü Kaido vs Luffy’de teq yemesine rağmen H. Hakisine atıfta bulunuldu Luffy’nin. Bu tarz bir işlenme ilk defa oluyor. Yani yarı baygın haldeyken H. Haki emarelerinin gösterilmesi ilk defa oluyor.
H.haki azim, kararlılık ve liderlik harici, büyük resmi gören kişilerde çıkıyor dikkat ettiysen. Yıllarca düşman peşinde koşan Garp gibi görev adamı tiplerde çıkmaz.:cool:

Gelen bilgilerin hiçbiri şaşırtmadı.

Lucci’nin hatrı sayılır bir şekilde güçleneceği zaten belliydi. Crocodile-enel gibi karakterlere de aynısı olacak.

Chinjao gibiler prime döneminde güçlü korsanlar arasına girer zaten. Normalin üstü zaten güçlü korsan demektir. Bm de güçlü bir korsan daifuku-oven de güçlü korsanlar. Yani gidip de sağ kol falan tekler diye düşünmeyin sakın:D

Gelen bilgilerin hiçbiri şaşırtmadı.

Lucci’nin hatrı sayılır bir şekilde güçleneceği zaten belliydi. Crocodile-enel gibi karakterlere de aynısı olacak.

Chinjao gibiler prime döneminde güçlü korsanlar arasına girer zaten. Normalin üstü zaten güçlü korsan demektir. Bm de güçlü bir korsan daifuku-oven de güçlü korsanlar. Yani gidip de sağ kol falan tekler diye düşünmeyin sakın:D
Marco'ya yaptığı aslında tek atmak gibiydi.

Rokushiki teknikleri, insan üstü fiziksel guc, en üst seviye b.haki ile yürümüş. K.hakisi de ileri seviyedir. H.haki de çıkar bu adamda.

Bu arada Garp Luffy'e bir b.haki eğitimi vereymis iyiymiş. Coby'i canavar gibi yetiştiriyordur.
H.haki yazmadıklarına göre sürpriz olmazsa yok.Gençliği yonko eder ama bence zirve beyazsakal seviyesi değildi tam olarak.
Sürengelen bir olay...
Evet evet öyledir... anlıyorum rahatsız olmanı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık