Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Kid'in kartının çıktığı zaman ile h.haki açıklandığı sayı zamanını karşılaştıralım.Ona göre güvenip güvenmemek gerektiği ortaya çıkar.Oğlun da var,torunun da var baba-dede de yok saçma olur.Ha olmasa da olur h.haki sahibi birisini mangada indirdi garp.Gereği yok onun için.

Wb gelince sengoku tir tir titriyordu bu ikisinin kafa kafaya çarpışmış olması ve sengokunun wb ile ilgilenmiş olmasını pek mümkün görmüyorum. Hani sengoku wb karşısında ezilir demiyorum tutar falan ama wb akainu’da yaşadıklarını sengoku’da yaşamaz.

Bu arada garp ve sengoku döneminde amiral olsam herkese kafa tutardım galiba çünkü emrinin altında kuzan-kizaru-akainu gibi koramiraller var yani garp ve sengoku baya şanslılardı o dönem:rolleyes:
Roger ve Garp ile beraber efsane olarak Sengoku'yu saydı WB. Sengoku kimle dövüştü de o listeye girdi? Shiki'yi iki kişi yendiler diye sokmamıştır herhalde. :D

Kid'in kartının çıktığı zaman ile h.haki açıklandığı sayı zamanını karşılaştıralım.Ona göre güvenip güvenmemek gerektiği ortaya çıkar.Oğlun da var,torunun da var baba-dede de yok saçma olur.Ha olmasa da olur h.haki sahibi birisini mangada indirdi garp.Gereği yok onun için.
Genetik değil ki saçma olsun. Olmayabilir. Sengoku > Garp

Bayıltma dışında etkisi yoksa, dediğine katılıyorum.
Bunun fark yaratacak bir olayı kesin çıkacak bence.
Deli şeyler çıkacak bence bu haki türünden. Gözlem hakiden geleceği görme olayı çıktı. Sırada silahlanmanın über-ultra bir özelliği gelecek muhtemelen. Kral hakiden sadece ezikleri bayıltma özelliği çıkması çok absürd olur.
Yok bayıltma dışında başka özelliği illaki çıkacak orası Allah'ın emri.O kadar övülüp,zirve isimlerin şaşırdığı haki türünün tek işlevi 10 dorukilik çöp bayıltmak olamaz zaten.

Saçma dememin sebebi başkaydı.En başta bir güç unsurunun gizem olarak saklanması saçma bana göre.Millet çöp bayılınca auuvv yapıyo ama ne auuvvv ? 10 dorukilik çöp bayılsa ne olur bayılmasa ne olur ? H.hakinin gerçek gücünü kullanamıyorsa bir kişi neden bu kadar korkuyorsunuz o kişiden ? Saçma dememin bir diğer nedeni de şu.Bu h.haki neye göre kişilerde bulunuyor ? Liderlik mi ? Güç mü ? Yoksa her ikisi birden mi olucak ? Supernovaları,shicileri,yonkoları ve komutanlarını,amiralleri,hükümeti vs. vs. alayını düşününce o zaman hikayesini okuduğumuz herkeste h.haki çıkmalı ? Eğer güç önemliyse o g.tü bo.lu Coby bile evrenin %90'ınından güçlü.O zaman onda ve ondan güçlü herkeste çıkmalı ? Ha gücün yanında liderlik özellikleri de etkiliyse o zaman 9 supernova kaptanında,Aka'da,shicilerin tamamında,yonkoların tamamında da çıkmalı ? Sonuçta bu isimler hem direk lider hem de güç olarak evrenlerinin çok üstünde güce sahipler.Ama mesela 9 supernova kaptanın da çıkacak mı ? Bence çıkmayacak.Öyle olsaydı mesela Bege'de Law'da açıklanırdı.Ama yok.

Anlatabildim mi bilmiyorum da mantıksız geliyor bana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık