Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Bu kartları cidden Oda mı hazırlıyor anlam veremiyorum cidden. Sengokuya H. Haki veren adam Garp’a nasıl vermez aklım almıyor. Görende KK’nın peşinde yıllarca Sengoku vardı zanneder.

Bu H. Haki muhabbetinin kişiye kazandırdığı artıları da Wano arc’da göreceğiz gibi çünkü Kaido vs Luffy’de teq yemesine rağmen H. Hakisine atıfta bulunuldu Luffy’nin. Bu tarz bir işlenme ilk defa oluyor. Yani yarı baygın haldeyken H. Haki emarelerinin gösterilmesi ilk defa oluyor.

Bu kartları cidden Oda mı hazırlıyor anlam veremiyorum cidden. Sengokuya H. Haki veren adam Garp’a nasıl vermez aklım almıyor. Görende KK’nın peşinde yıllarca Sengoku vardı zanneder.

Bu H. Haki muhabbetinin kişiye kazandırdığı artıları da Wano arc’da göreceğiz gibi çünkü Kaido vs Luffy’de teq yemesine rağmen H. Hakisine atıfta bulunuldu Luffy’nin. Bu tarz bir işlenme ilk defa oluyor. Yani yarı baygın haldeyken H. Haki emarelerinin gösterilmesi ilk defa oluyor.
Sengoku da wb ile ilgileniyordu.

O zaman kral haki niye var? Seride toplam 3-5 kişiye verilir anlarım ama artık baya ele ayağa düştü. Amirallerde beklemiyorduk Fuji yanıltmadı. Mf'de Lufy patlatınca insanlar şok oluyorsa güçlü kişilerden bir şey bekliyorsun.
Son savaşta herkesin nasıl kral haki patlattığını izleriz artık:/. Mağlum çoğu villian ve büyük isim h.haki kullanıcısı. Garp gibi bir isimde bundan sonra çıkması önemli değil çünkü yapacağını yapmış adam. Kahraman olmuş büyük işler başarmış yani h.haki çıksada çıkmasada bu garpın yaptıklarını değiştirmeyecek sonuçta. Umarım amirallerde çıkmaz onlarda çıkarsa h.hakisiz karakter kalmayacak.
Fujide çıkmamasına sevindim.

Bu nerde geçiyor?:eek:
MF'de Sengoku o kadar Shirohige dedi en az 50 kere :D. Nasil kacirirsin? Apaçık seninle ilgilendim diyor. :p

Artık nasıl anlar yaşadı ise zamanında, habire en güçlü bu adam, dünyanın en guvvetlisi geliyor diye söylenip duruyor.

Son düzenleme:
MF'de Sengoku o kadar Shirohige dedi. Nasil kacirirsin? Apaçık seninle ilgilendim diyor. :p

Artık nasıl anlar yaşadı ise zamanında habire en güçlü bu, dünyanın en guvvetlisi bu diyo söylenip duruyor.
Wb gelince sengoku tir tir titriyordu bu ikisinin kafa kafaya çarpışmış olması ve sengokunun wb ile ilgilenmiş olmasını pek mümkün görmüyorum. Hani sengoku wb karşısında ezilir demiyorum tutar falan ama wb akainu’da yaşadıklarını sengoku’da yaşamaz.

Bu arada garp ve sengoku döneminde amiral olsam herkese kafa tutardım galiba çünkü emrinin altında kuzan-kizaru-akainu gibi koramiraller var yani garp ve sengoku baya şanslılardı o dönem:rolleyes:

Son savaşta herkesin nasıl kral haki patlattığını izleriz artık:/. Mağlum çoğu villian ve büyük isim h.haki kullanıcısı. Garp gibi bir isimde bundan sonra çıkması önemli değil çünkü yapacağını yapmış adam. Kahraman olmuş büyük işler başarmış yani h.haki çıksada çıkmasada bu garpın yaptıklarını değiştirmeyecek sonuçta. Umarım amirallerde çıkmaz onlarda çıkarsa h.hakisiz karakter kalmayacak.
Fujide çıkmamasına sevindim.
Fuji zaten amiralliği ayağa düşürdü, makamı iki paralık etti. Çıksa şok geçirirdim. H. Hakinin işe yarar durumunu henüz görmedik ama yıllarca teori üretildi ve sır gibi saklandı şimdi Garp gibi adamda olmayışı eksik hissettirir. Kral haki ile acayip işler yapılıyorsa ve ilerde görürsek tuhaf olur, yoksa adam bayıltma şeklinde devam ederse bir önemi yok. Kafa dede bile Lufy için denizlerdeki tüm kral hakileri geçecek misin dedi? Kaido kral haki dedi. Mom gibi manyakta bile çıktı. Teach belki istisna olur diye tahminler vardı ama o da zaten açığı 2 meyveyle kapattı. Kral haki potansiyelse ve milyonda 1 ise en güçlülerde çıkmayacakta kimde çıkacak? Liderlik kısmı boş, Lufy lider bile değil.

Wb gelince sengoku tir tir titriyordu bu ikisinin kafa kafaya çarpışmış olması ve sengokunun wb ile ilgilenmiş olmasını pek mümkün görmüyorum. Hani sengoku wb karşısında ezilir demiyorum tutar falan ama wb akainu’da yaşadıklarını sengoku’da yaşamaz.

Bu arada garp ve sengoku döneminde amiral olsam herkese kafa tutardım galiba çünkü emrinin altında kuzan-kizaru-akainu gibi koramiraller var yani garp ve sengoku baya şanslılardı o dönem:rolleyes:
Sengoku kötü zamanlar yaşamış büyük oran zaten wb'ye karşı :D bu kadar korkmasinin başka şeyi yok. Adam gemiden hopluyor. "Oww. Shirohige. En güjjjlü geliyor". :D

Bu Sengoku'da Hybrid Mode var mıydı? O dönüştüğü tam zoan mıydı ki acep? :hmm:

Şimdi de Coby var nolmus? Akainu'ya kafa tutup da hayatta olan kaç kişi var? :p eskiler daha iyiymiş. Tsuru'dan bile topuk kaçan Doffy var. O kadar tayfa ile. Eski 3 amiral daha vice admiral. Vay be. O zamanlarda ne hükümet vardı. Bi de şimdi bak

Son düzenleme:
Sengoku kötü zamanlar yaşamış büyük oran zaten wb'ye karşı :D bu kadar korkmasinin başka şeyi yok. Adam gemiden hopluyor. "Oww. Shirohige. En güjjjlü geliyor". :D

Bu Sengoku'da Hybrid Mode var mıydı? O dönüştüğü tam zoan mıydı ki acep? :hmm:

Şimdi de Coby var nolmus? Akainu'ya kafa tutup da hayatta olan kaç kişi var? :p eskiler daha iyiymiş. Tsuru'dan bile topuk kaçan Doffy var. O kadar tayfa ile. Eski 3 amiral daha vice admiral. Vay be. O zamanlarda ne hükümet vardı. Bi de şimdi bak
Aynen eskiden hem amiral hem vice amiraller
inanılmaz bir güce sahipti. Şimdiki vice amirallerin pek ağırlığı yok. Coby’nin pişmesine daha biraz var:D ama yavaş yavaş olgunlaşmaya başlıyor bu belli oluyor. Buddha forumanda yine insanımsı hali belli oluyordu belki hybrid formu olabilir ama fazla büyüktü sanki:D

Henüz olmadığı belli değil. Kid'de görünmüyordu ama mangada açıklandı. Sengoku'nın kral hakisini göstereceği bir durum çizmeyecekse, kartlarda bu bilgiyi verip geçmek istemiş olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık