Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Kral Haki övücülerin %99.999'u bir zamanlar içten patlamalı haki övücüleridir diye tahmin ediyorum. Teach'te Kral Haki olsa da olmasa da bu adam Kaido'yu da geçecek BM'yi de. Hikaye bunu gerektirir. Tek aksi durum Teach'in Luffy'nin yanında hükümete karşı savaşmasıyla mümkün olabilir.
Teach'te kralın hakisi olmasa bile gura gura sayesinde temassız savaşırsa şaşırmam. Meyveleri çok iyi adamın. Kralın hakisine de sahipse en güçlü yonkou olarak karşımıza çıkacaktır diye düşünüyorum.

Kral Haki övücülerin %99.999'u bir zamanlar içten patlamalı haki övücüleridir diye tahmin ediyorum. Teach'te Kral Haki olsa da olmasa da bu adam Kaido'yu da geçecek BM'yi de. Hikaye bunu gerektirir. Tek aksi durum Teach'in Luffy'nin yanında hükümete karşı savaşmasıyla mümkün olabilir.
Kral Haki övücüsü müyüm bilmiyorum ama şu son bölümlerle beraber Kral Haki ayrıcalık veyahut karakteri güç kıyasında öne geçiren bir özellik oldu. Küçümsememek gerekiyor.

Kartlar mangada geçen sahneleri yorumluyorlar genellikle. O yüzden onların yok demesi pek anlam ifade etmiyor.
Kartlar "Fatihin hakisi yok" demiyor zaten, gizleniyor. Kid'in kartı çıktığında da Fatihin hakisi bölümü boştu, tam 1 hafta sonraki bölümde Kaido Kid'de Fatihin hakisi olduğunu açıkladı. Oda seri içinde açıklamak istiyorsa seri içinde açıklıyor.

- Fuku Fuku no mi was originally Kise Kise no mi (change)
- Shutenmaru's original epithet was "Shutenmaru of the falling Cherry blossom", and there would be flower petals falling from the "sakura" on his head at all times

Inuarashi Card: "After undergoing Sulong transformation, one's appearance completely changes and becomes stronger. It also strengthen his haki to the level of being able to hurt Kaido."

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık