Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Sen bizim forumu tanımamışsın. Doğduğunda götüne kaç şaplak atıldığı konusundan bile dayanıklılık hesabı yaparız biz. :ehe:
sshhhshsh
Yarın bir gün Gin gelirse ne seviyede gelecek o mantıkla? enteresan. Bizimkiler o günlerden bugünlere dünya kadar zorlukla karşılaşıp bu seviyelere ancak gelebildiler gibi bir gerçek var.

Yoruma yazmış biri kendince de çeviri olarak Nero ve Spandam dışı 2 tip kullanıyor çevirisi merak ettim var mı diye.

Luccinin hakiyi timeskipde öğrendiğini falan hatırlıyorum. Yanlış hatırlıyor da olabilirm.
Etenboby adlı üyenin çevirisi. Zaman atlaması sonrası öğrenmiş olabilirler.

Also not sure if it’s talking about Haki but on Kaku’s card: 【CP “Ageis” 0】After being exiled from the government, he joins CP0 with Lucci and obtain a greater power.

Etenboby adlı üyenin çevirisi. Zaman atlaması sonrası öğrenmiş olabilirler.

Also not sure if it’s talking about Haki but on Kaku’s card: 【CP “Ageis” 0】After being exiled from the government, he joins CP0 with Lucci and obtain a greater power.
Tam çeviri gelsin onu bekleyeyim ya :D kafam karıştı. Sandman sanırım Lucci timeskipde öğrendi demiş . Cp9 haki sahibi deniyirsa güncel halinden bahsediyor.

Bunun anlamı Blueno, Jabra, Kalifa falan da haki öğrendi gibisinden cp0'a dahil mi diye kendi kendime düşünüyorum şu an :D

Tam çeviri gelsin onu bekleyeyim ya :D kafam karıştı. Sandman sanırım Lucci timeskipde öğrendi demiş . Cp9 haki sahibi deniyirsa güncel halinden bahsediyor.

Bunun anlamı Blueno, Jabra, Kalifa falan da haki öğrendi gibisinden cp0'a dahil mi diye kendi kendime düşünüyorum şu an :D
Eski cp9 şuan bana göre Cp0'ın en kıdemli kişileridir. Çoğu kişi bunu kabul edemesede gerçekler acıdır. Lucci ve ekibi sağlam bir dönüş yapacaklar. Öyle germa66 gibi fos bir ekipte çıkmayacaklar.

Oda bu adamları tanıtırken resmi çeviride '' Dünyanın en güçlü istihbarat örgütü '' diyorsa vardır bir bildiği.

sshhhshsh
Yarın bir gün Gin gelirse ne seviyede gelecek o mantıkla? enteresan. Bizimkiler o günlerden bugünlere dünya kadar zorlukla karşılaşıp bu seviyelere ancak gelebildiler gibi bir gerçek var.
Yani biraz fazla kurcalıyoruz. Daha basit bakmak lazım.
Ateş olsalar düştükleri yeri yakamaz o ezikler :bilmem: Bakalım ne olacak.
Ben artık umursamıyorum da, zamanında çok tartışması döndü. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık