Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Spandam'da haki öğrenip CP0'ya yükselmiş sanırım :D Kaku seviyesinde vardır o zaman Spandam. :oleyo2:
Spandam'da haki yok, öyle birşey yazmıyor.

Spandam'ın babası çok önemli bir isim olduğu için cipher pol için oradan ballı o adam. Ama Lucci 2 yıl sonra bütün komutayı eline geçirmiş. Oda bir ropörtajında tek tek açıklamıştı bunu. Spandam'ın babası hastalıktan bütün politik gücünü kaybetmiş, Lucci'de gelip komutayı ele almış diye açıklamıştı. Sandman'ın çevirisinde görmüştüm.

Spandam'da haki yok, öyle birşey yazmıyor.

Spandam'ın babası çok önemli bir isim olduğu için cipher pol için oradan ballı o adam. Ama Lucci 2 yıl sonra bütün komutayı eline geçirmiş. Oda bir ropörtajında tek tek açıklamıştı bunu. Spandam'ın babası hastalıktan bütün politik gücünü kaybetmiş, Lucci'de gelip komutayı ele almış diye açıklamıştı. Sandman'ın çevirisinde görmüştüm.
Tamam'da kendisini öldürmeye çalışan adamı niye hizmetinde tutuyor Lucci :D işin haki kısmı zaten hikaye onu ben uydurdum demek ki Spandam'da baya güçlenmiş ki almışlar CP0'ya kendi ağzınla diyorsun babası politik gücünü kaybetmiş öyle bir çöpü kimse barındırmaz bünyesinde eğer gelişmediyse :D

Tamam'da kendisini öldürmeye çalışan adamı niye hizmetinde tutuyor Lucci :D işin haki kısmı zaten hikaye onu ben uydurdum demek ki Spandam'da baya güçlenmiş ki almışlar CP0'ya kendi ağzınla diyorsun babası politik gücünü kaybetmiş öyle bir çöpü kimse barındırmaz bünyesinde eğer gelişmediyse :D
Lucci yanında köpek gibi gezdirip intikam almak için onu finosu yapmış olmasın? 2 yıl öncenin intikamı yani.

Haki confirmation of the colosseum pack(not in order):

CoA=Zirh, CoO= Gözlem

Cavendish: CoA and CoO
Bartolomeo:
Sai: CoA and CoO
Chinjao: All Three
Kelly Funk and Bobby Funk:
Elizabello II:
Suleiman:
Orlumbus:
Hajrudin:
Ideo:
BlueGilly:
Riku Doldo III:
Rebecca: CoO
Leo:
Mansherry:
New World maşallah cehennem gibi yer. Herkes haki biliyor :S

O değil de bu databook gaipten bilgi vermiyor muydu :S nerde lan hakiler. Oda'ya danışmışlar valla ben de bilmiyorum kamki demiş.

Bartolomeo Hajrudin falan yeni dünyada diye Crocodile'dan falan daha güçlü diyenler nerede? Croc logia iliğine kadar kurutur la bu ezikleri hahaha

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık