Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece Evreninin Adalet Yükünü Sırtında Taşıyan Adam Filo Amirali Sakazuki

Akainu'yu nasıl bilirsiniz?

• Kullanılan toplam oy
    335
sanırsam bu konuda veya buna benzer bir konuda akainunun onlarca masum insanı öldürmesini haklı bulan insanlarla tartışmıştım umarım onlar gerçek dünyada yüksek yerlere gelmezler yoksa sonuçları beni bile ürpertiyor
Kimsenin masum insanların öldürülmesini savunduğu yok. Sadece greater good kavramını savunuyoruz. Ohara'daki bilginler atom bombası üretmek kadar tehlikeli işlere imza attılar. Akainu'nun amacı dünyayı kavuracak büyük savaşının çıkmaması, antik silahların kötü güçlere gitmemesi. Buradaki olay gemideki insanlar değil. İmkan olsa Akainu kendini de feda ederdi.

ohara'daki bilginlerin yaptığı işlerin ne olduğunu bile bilmeden, sorgulamadan gidip tüm ohara'yı yakmak= adam gibi adamlık.

Kimsenin masum insanların öldürülmesini savunduğu yok. Sadece greater good kavramını savunuyoruz. Ohara'daki bilginler atom bombası üretmek kadar tehlikeli işlere imza attılar. Akainu'nun amacı dünyayı kavuracak büyük savaşının çıkmaması, antik silahların kötü güçlere gitmemesi. Buradaki olay gemideki insanlar değil. İmkan olsa Akainu kendini de feda ederdi.
emin misin çünkü akainudan hiç öyle bir şey görmedik bir pacifista kadar duygusuz hareket ediyor eğer dediğin gibi olsaydı cobyi öldürmeye çalışmak yerine sadece bayıltabilir ya da yanından geçebilirdi fakat öldürmeyi seçti kendi anlayışına uymayanı öldürüyor

Silinmiş Üye

emin misin çünkü akainudan hiç öyle bir şey görmedik bir pacifista kadar duygusuz hareket ediyor eğer dediğin gibi olsaydı cobyi öldürmeye çalışmak yerine sadece bayıltabilir ya da yanından geçebilirdi fakat öldürmeyi seçti kendi anlayışına uymayanı öldürüyor
evi bildiği marineford yerle bir olmuş. arkadaşlarından yüzlercesi şehit düşmüş. bir tane kendini bilmez de karşısına çıkmış, durun savaşmayın diyor. akainu'nun tepkisi insancadır, doğaldır, haklıdır.

Senin sevdiğin ve benim nefret ettiğim adam farklı kişiler sanırım. Hele son cümlen bana çok gerçek dışı gibi geliyor. :d

evi bildiği marineford yerle bir olmuş. arkadaşlarından yüzlercesi şehit düşmüş. bir tane kendini bilmez de karşısına çıkmış, durun savaşmayın diyor. akainu'nun tepkisi insancadır, doğaldır, haklıdır.
ciddenmi orada başkası olsa kim olduğunu boşver kobyi geçip işini bitirse sonra savaş sonu kobye neden savaşmaları gerektiğini anlatsa insancıl olmaz mıydı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık