Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece Evreninin Adalet Yükünü Sırtında Taşıyan Adam Filo Amirali Sakazuki

Akainu'yu nasıl bilirsiniz?

• Kullanılan toplam oy
    335
Ulan şu adamı övmek için haki kullanamayan adamın ölümünde ortalama bir pay sahibi olması öne sürülüyor ya ne diyeceğimi bilmiyorum.
Bu benim sürekli yaşadığım bir şey ama. Sevmediğim adamların fanları adamları övmek için yerin dibine sokuyorlar.
Roger fanları da Roger Whitebeard'a değil, Oden'e secde derlerdi mesela. :hhh:

sanırsam bu konuda veya buna benzer bir konuda akainunun onlarca masum insanı öldürmesini haklı bulan insanlarla tartışmıştım umarım onlar gerçek dünyada yüksek yerlere gelmezler yoksa sonuçları beni bile ürpertiyor

Akainu zalim bir tirandir. Kraldan çok kralcilarin bulunduğu dünya hükümetinde görev almıştır.
Garpta adam değildir zulme karşı ses cikarmamistir.
Tek adam Aokijidir

Akainu zalim bir tirandir. Kraldan çok kralcilarin bulunduğu dünya hükümetinde görev almıştır.
Garpta adam değildir zulme karşı ses cikarmamistir.
Tek adam Aokijidir
saulu öldüren aokiji ohara olayına sesi çıkmayan aokiji tek düzgün amiral fujitoradır kizaruyu ve green bullu daha tam olarak anlamadığımız için bir şey diyemem

sanırsam bu konuda veya buna benzer bir konuda akainunun onlarca masum insanı öldürmesini haklı bulan insanlarla tartışmıştım umarım onlar gerçek dünyada yüksek yerlere gelmezler yoksa sonuçları beni bile ürpertiyor
Ciddi ciddi kutsal ejderleri savunanlar bile var,bu savunan kişiler eğer 18 yaş ve üstü iseler ürkütücü bir durum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık