Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Evrenindeki En Güçlü Karakter

One Piece'de size göre gelmiş geçmiş en güçlü karakter(Zirvedeki Halleri)

• Kullanılan toplam oy
    312
İki kişinin vs.sinde kazanan her zaman güçlü olan değildir. Şimdi çoğu kişi gibi zeka, plan gibi OP evreninde pek olmayan daha doğrusu dövüşte belirleyici olmayan faktörlere girmeyeceğim.

One Piece'te güçten de zekadan da önemli olan tek şey iradedir.
Luffy, Croco'dan da Lucci'den de o zaman daha güçsüzdü. Ama iradesiyle üstün geldi ve kazandı, yine de bu onu daha güçlü yapmadı. Daha güçsüz olmasına rağmen yendi yani.

Roger da gücünden çok iradesiyle zirveye kondu. Tabi ki tek başına irade para etmez, ama zaten güçlü bir irade bilek gücünü de elde eder bi şekilde ;)

Bana göre zirve halindeki Whitebeard en güçlüsüdür. Onu bir şekilde geçebilen -ki bire birde üstünlük kurup kurmadığını bilmiyoruz- Roger iradesiyle geçmiştir, gücüyle değil. Garp da yine müthiş gücünün yanında bir D. olarak iradesiyle öne çıkar.

Whitebeard=Saf Güç. Bu kadar az oy alması garip ve üzücü :)

Outlaw

Bi uyeye çok sabit fikirlisin demişsiniz de, forumdaki aktif uyelerin bir çogu öyle.(özellikle eski ve mesaj sayısı çok olan uyeler.) Bence sabit fikirden çok, dayanaksız ve karşındakinin de haklı çıkma olasılıgını görememe, yani benim dedigim mutlak dogrudur duşuncesi sorundur. Ha ben 7-8 ay önce uye oldum, ilk 2 ay aktif takıldım sonra pek önemsemedim, 1 ay önce de ortada forum kalmadıgından tekrar döndum. Benim çıkarımım budur.

Kaido ölmüyor işte,ölmeyince de ben daha gelişir bunları döverim diye yine devam ediyor. Sonra gidip yine dayak yiyor. :/

Daha geçen bölümlerde içlerinde iki amiralin olduğu 4 hapishane gemisini batırdı yonkou adamlarından biri. Gemi batırmak ne ya. :(

Ondan bahsemiyordum da iyi dedin. O da gidip WB'ye saldırmak isteyen Kaidou'yu durdurdu mesela. Acaba yalvararak mı durdurdu? :/
Yonkouya tek dalmak güç göstergesi değildir. Bıraksan Luffy de dalar, zamanında Ace de daldı. :(

Argümanların hiç güçlü değil. Kaido hakkında biraz daha bilgi çıkmasını bekle bence. :/

Tamam da 30 kere işe yaramadıktan sonra 10 kere daha niye yapıyor bu adam böyle. Geri zekalı mı bu. :(
Yahu arkadas bir adamın 2 pıçağa ölmesi zayıf olduğunu bir türlü öldürülememesi ise güçlü olduģunu gösteriyor işte. Mangaka bile bu anekdotlar üzerinden bu adama karada havada denizde en güçlü diyor sen yok yenilmez degil diyorsun. Yeniliyor ama 1 vs all yapinca yeniliyor. ;)

Yahu arkadas bir adamın 2 pıçağa ölmesi zayıf olduğunu bir türlü öldürülememesi ise güçlü olduģunu gösteriyor işte. Mangaka bile bu anekdotlar üzerinden bu adama karada havada denizde en güçlü diyor sen yok yenilmez degil diyorsun. Yeniliyor ama 1 vs all yapinca yeniliyor. ;)
İki bıçak deme. Adam WB ile savaşmış biri. 2 bıçak ile öldü değil olay. Zaten ölecek olan bir adamın bahanesidir o.:D

Tamam Mahir abi :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık