Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Evrenindeki En Güçlü Karakter

One Piece'de size göre gelmiş geçmiş en güçlü karakter(Zirvedeki Halleri)

• Kullanılan toplam oy
    312
Ryuuma küçümseniyor şaka gibi. :/
Zoro gibi bir kılıç ustasının efsane olarak anılabilmesi için en az onun kadar iş yapması lazım.
Burda en az seri sonu bir Zoro'dan bahsediyoruz.Luffy Roger'ı aşarsa Zoro da Roger kadar iş dahi yapabilir seri sonu.Ona çok yakın olur.
Ki bence Zoro seri sonu bile Ryuuma kadar olamayacak.Olabilirse öpsün başına koysun bundan iyisi şamda kayısı.

Zoro gibi bir kılıç ustasının efsane olarak anılabilmesi için en az onun kadar iş yapması lazım.
Burda en az seri sonu bir Zoro'dan bahsediyoruz.Luffy Roger'ı aşarsa Zoro da Roger kadar iş dahi yapabilir seri sonu.Ona çok yakın olur.
Ki bence Zoro seri sonu bile Ryuuma kadar olamayacak.Olabilirse öpsün başına koysun bundan iyisi şamda kayısı.
Yeni nesil eskiyi geçiyorsa, Roger'ı şimdiki yonkoularda geçebilir. Novalarda geçer. Roger zirve olmak zorunda değil. Ne zaman yaşadığı bilinmeyen efsane oluş Ryuuma boş çıkmaz.

Sen kim en güçlü diyorsun?

Yeni nesil eskiyi geçiyorsa, Roger'ı şimdiki yonkoularda geçebilir. Novalarda geçer. Roger zirve olmak zorunda değil. Ne zaman yaşadığı bilinmeyen efsane oluş Ryuuma boş çıkmaz.

Roger yada Ryuuma olabilir.Biraz daha bilgi lazım.Roger okyanusa falan hükmetmese Ryuuma daha ağır basardı ama şu an ortada.

Kaido da aslında şansı var.Ölümsüzlüğünün nedenine göre.Onu da görmek lazım ama şu an sadece yonko olarak bakıyorum.

Geri kalan alt sıralara mahkum.
Wb ağzının payını almış o olmaz.Garp zaten yenilen pehlivan misali koşup durmuş.Gerisi de buna benzer.

Olur mu ya ryuuma daha picayı yenemez!!:D

Roger'ı süpernova olan Luffy geçecek işte:)

Olur mu ya ryuuma daha picayı yenemez!!:D

Roger'ı süpernova olan Luffy geçecek işte:)
Şöyle düzelteyim Roger zamanında korsan var ama böyle cehennem değil. Korsan çağını başlatan kendisi zaten. Herkes daha istekli ve daha fazla kişi denize açılıyor. Yani Roger'ı niye 1 kişi geçiyor ki, belki yonkouların bazıları eşit ona, belki kimisi daha güçlü. Sağlıklı Roger bile hastasından daha güçlü olabilir. Meyvesiz ise geçmesi daha da kolay olur. Meyve yediği gibi kendini geçmiş olacak.

Şöyle düzelteyim Roger zamanında korsan var ama böyle cehennem değil. Korsan çağını başlatan kendisi zaten. Herkes daha istekli ve daha fazla kişi denize açılıyor. Yani Roger'ı niye 1 kişi geçiyor ki, belki yonkouların bazıları eşit ona, belki kimisi daha güçlü. Sağlıklı Roger bile hastasından daha güçlü olabilir. Meyvesiz ise geçmesi daha da kolay olur. Meyve yediği gibi kendini geçmiş olacak.
Ben birazda diğer shonenlere bakarak Roger'ı birden fazla kişi geçemez diye düşünüyorum. En kötü ihtimalle Luffy ve Son boss geçer. Hani kaidoymuş linlinmiş kidmiş bunlardan pek ümidim yok benim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık