Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Evrenindeki En Güçlü Karakter

One Piece'de size göre gelmiş geçmiş en güçlü karakter(Zirvedeki Halleri)

• Kullanılan toplam oy
    312
Kendi ağzından olsun, diğer karakterlerin ağzından olsun Wb'nin en güçlü olduğunu defalarca duyduk. Ben eminim açıkçası. Adamın konumu falan her şeyi farklı Kaido'dan.
Odanın mf de bize gösterdiği Kaidou ile Şu anki kaidou çok farklı. Belkide o zamanlar Kaidouyu bu kadar güçlü tasarlamak istemiyordu ama sonradan karar değiştirdi. Yani bir ihtimal kaidou daha güçlü olabilir gibi. Ama Beyazsakalın daha güçlü olma ihtimali bende daha ağır basıyor.
Öldürülemez, yenilemez demek değildir. Bunu niye kendi kendine çözemiyorsun da birinin belirtmesine ihtiyaç duyuyorsun? :(
Yenilemez olsa 40 kere yakalanıp idam edilmez. :/
Luffy'i de buggy idam edecekti ona bakarsan. Yani bu idam mevzusu daha kaidou güçsüzken de gerçekleşmiş olabilir.

@Izuku Midoriya
Bilmeye gerek yok aslında. Wb hayatta iken en güçlü oydu. Denizlerin efendisiydi kendisi. O varken Kaido'ya söz düşmüyordu zaten. O Wb için de Roger ile dövüşebilen deniliyor. Dolayısıyla Roger>Kaido denklemini kurmak zor değil. Hatta bunun için böyle mantıklar kurmaya da gerek yok. Roger'ın şu anki Yonkoulardan ayrı bir yerde olduğu çok çok bariz. Adam KK işte.
Bana görede öyle. Roger şu anda da yaşasa vura vura KK olurdu bence. Kaido onun devrinin adamı olmasa dahi yani.

Roger WB'ye karşı savaşmış bir adam. Bu adam deprem yumruklarıyla bisento ile ölmemişti mızrak ile öldü diye mi bakılıyor ?:D Roger ölümü kabullendi işte bu kadar basit. Mızrak bahane.

Şu seride güç konusunda yüzde yüz emin olduğum bir şey varsa Roger-Wb-Garp yonkoular dahil Op evrenininde zirve karakterleridir.Tillahı gelse geçemez ha bizim salakoğlan geçebilir o ayrı :D

Öldürülemez, yenilemez demek değildir. Bunu niye kendi kendine çözemiyorsun da birinin belirtmesine ihtiyaç duyuyorsun? :(
Yenilemez olsa 40 kere yakalanıp idam edilmez. :/
Kaidonun tek başına Yonkoya ve Marineye daldığını, 9 tane hapishane gemisi batırdığını falan yazmayı unutmuşum, sorry, tekrar yazayım TEK BAŞINA MARINEYI YONKOYU BASMIŞ. ;)

Yenilemez olsa 40 kere yakalanıp idam edilmez diyen sensin. Yani yaptığın çıkarımlar benimkine göre daha kesin kalıyor :/
Ben sadece bir ihtimal sunuyorum. Diğerlerine göre güçlü bir ihtimal. İşe yaramamış bir şeyi normal biri birkaç kez yapar belki, 40 kere yapmaz. Diğer 39'una birer bahane bulsan elbet birinde yenilmiş olma ihtimalini de bulursun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık