Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece de Haki Kullanımına Dair Geçmiş Belirtiler ve Sahneler

Ben de Zoro'nun haki kullandığımı düşündüğüm sahneyi paylaşacağım;
T-Bone ile olan ufak kapışmasında animede "Beni okudu" dediğini hatırlıyorum burada ise "Hepsinden sıyrıldı" demiş
Neden olmasın. İçgüdü ya da haki, herhangi bir isim verilebilir bu olaya.
http://www.turkcraft.com/One_Piece/636/9 gülünç gelebilir ama burda nami'nin bu hareketini k.haki ile ilgili olabiliceğini düşünmüşümdür
Spoiler'a almana gerek yok. Burası tartışmalar bölümü malum. Ben de aynı şekilde düşünenlerdenim.
@Aris ne güzel toparlamıştın halbuki olmadı şimdi ! Şu Zoro-Nami evliliğinden, Zoro'da Roger iradesi falandan filandan :D
Fikirlerim pekte değişmiş değil. Hatta eklenenler var üzerine. Ama konu ile alakasını tam anlamadım.

Zoronun Sanjinin 7.ci gelmesini bildiğini hakiye bağlıyorum.
Zoronun taşların nereye düşeceğini hakiye ve Kılıç ustası ruh gücüne bağlıyorum tam karar veremedim buna.
Sanjinin suyun altında diambe jambe yapmasını B.Haki olarak değerlendiriyorum.

Fikirlerim pekte değişmiş değil. Hatta eklenenler var üzerine. Ama konu ile alakasını tam anlamadım.
Zoro'ya olmayan şeyler eklenecek yada vardır yoktur gibi tartışmalar olacak bana göre, onu demek istiyorum.
Zoro'da kral haki var olayı vardı o zamanlar forumda üyemiydin tam hatırlamıyorum ama banlananlar olmuştu vs... büyük ihtimal bilmen lazım bu olayı.

Zoronun Sanjinin 7.ci gelmesini bildiğini hakiye bağlıyorum.
Zoronun taşların nereye düşeceğini hakiye ve Kılıç ustası ruh gücüne bağlıyorum tam karar veremedim buna.
Sanjinin suyun altında diambe jambe yapmasını B.Haki olarak değerlendiriyorum.
1.Söylediğinin bir açıklaması vardı galiba. Bende ilk başta Hakiye bağlamıştım olayı ama forumda hemen çürütmüş idiler.

@Locrian ilgi çektiğin sahneden çok Ryuma'nın Zoro hakında söyledikleri bence daha önemli.
Hayatı boyunca üstün iradeli savaşcıyı arayan Ryuma'nın Zoro hakında söyledikleri cidden çok enteresan geliyor.
Tabi VS'lerinin bitmesinin sebebide Ejder kesen kılıcın Yeni sahibini açıkca istemesi oldu yoksa Ryuma'nın zombi hali işin suyunu çıkartayım dese çok daha ileriye götürebilirdi.

Ryuuma nın söylediklerine takıldım zaten... Bi de Zoronun güclü oldugunu hissediyor. "Yeni bir his vücudumdan akıyor. Sanki bir yaratıkla yüzleşiyorum gibi" diyor. Etrafa yayılan hava akımı olayı da baya fena , o yuzden olabilir diyorum :D Herkesin vs lerini izliyorum ama hep Zoro nun dovuslerinde var böyle seyler napayım..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık