Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece Ayrıntıda Saklıdır

• Konbuyu başlatan icdedpeople
  • Başlangıç tarihi
Eline sağlık . Zamanında Jyabura ile Doflamingo'nun gözlüklerini çok benzetmiştim ama tekrardan bakınca farklıymış epey . :D

Eline sağlık güzel konu Hancock ve kız kardeşlerin kaçış olayının detayı gerçekten çok iyi bölümleri okurken didik didik ederek okumak lazım gerçekten, Usopp'u severim zaten, yalanlarının gerçek çıkması ise seri için bir önsöz gibi gerçekten Şu Dof'la Mihawk'ın kolundaki işareti de Shicibukailik sembolü olarak yorabilirim ya da kardeşlik sembolude olabilir ne çıkar acaba en çok bunu merak ettim birde acaba Shans'ın kopan kolunda da böyle bişey var mıydı belki bunlar 3 kardeş falandır Biri mecara(özgürlük)(Shanks), biri bağımsızlık(rahat bir hayat)(Mihawk), biride hükümdarlık(yönetme gücü, herşeyin efendisi olmayı)(Doflamingo), en güçlü olan her zaman özgürlük isterken en güçsüz olanları her zaman bişeyleri yönetme isteği falan filan öyle aklıma geldi yazdım. :D Tutarsız ama olsun. :fool:

Nette ilk sayfadaki resimleri başka bir yerde daha gördüm ama ek olarak başka resimler de eklemişler. Ben de buraya koyayım, belki ilginizi çeker.

Pell'in bahsettiği uçma yeteneği veren beş meyveden beşincisi hangisi? (Smoker da uçuyor gibi ama o sayılmıyor herhalde)

257. sayının kapağından bir kare, çocuk Law'a çok benziyor. Zaman olarak geçmişi mi konu alıyor o kapak bilmiyorum ama arkada oyuncak dükkanı bulunuyor. Law'ın da şimdilerde gördüğümüz üzere Dressrosa'yla bağlantısı var ve Dressrosa'da da yaşayan oyuncaklar var.

69. sayıda Yosaku'nun bahsettiği shichibukai bakın kaçıncı sayıda karşımıza çıkmış.

İngilizcem pek iyi değil, o yüzden anlamadım burdaki olayı ama yine de ekliyorum, bir anlayan çıkar herhalde.

O kapak hikayesi Wapol'un yani.Wapol'u uçurduktan sonra başından geçen olayları anlatıyor.O oyuncakta Wapol'un yaptığı bir oyuncak.

icdedpeople

Roy Mustang
Bu paylaştıklarını ben de gördüm ve ben de aynı yerden aldım zaten çoğunu ama bunlar bana ya ilgi çekici gelmedi ya da Spider-Man'in de dediği gibi olasılıksız geldi. Yani Wapol o mini maceradayken Law o yaşta olamaz.

roy mustang @

digerleri zaten acıklamalıda,robin aokiji olayında.orda aokiji robine sonunda kendine ait bir yer buldunmu diyor.oda evet diyor.o zaman saulun sözleri dogru olsun veya olmasın bana gösterecekmisin diyor.oda evet diyor.aokijide giderken o zaman ohara daha ölmedimi unutulmadımı öyle bir sey diyor.o konusmanın anlamı o.

ikinci tarafta ise smoker aokijiyle konusuyor ve bilindigi üzerine su an aokijide kendine ait bir yere sahip degil.hatta smoker eski aokiji olup olmadıgına dair laf carpıyor.aokijide ben hala eski aokijiyim diyor.sanırım burdaki paylasımın amacı zamanında aokiji robinin bir yer bulmasına tanıklık etmişti,sonrada robin aokijinin bir yer bulmasına tanıklık edebilir anlamında olabilir :D cümleler basit ama ben bayagı derin anlam cıkardım sanırım makul olan bu.yani aokiji tayfaya yönelebilir,yada bir cok kişinin düsündügü gibi devrim ordusuna katılabilir.kendine ait bir yer bulucak elbet ;)

Wapol'un olduğu kapağın geçtiği zamanı bilmiyordum zaten, acaba dedim ama tutmadı. :)

Şu uçma yeteneği veren beşinci meyve olarak da Baby 5'ın yanındaki helikopter adam geldi aklıma şimdi, yani o da açıklanmış oluyor.

Oda'nın ne kadar önceden bazı şeyleri planladığını göstermesi açısından Jinbei olayı bence güzel.

O anlamadığım Aokiji olayı da Dragon'un dediği gibi olabilir, umarım o bulacağı yer bizim tayfada olur.

Herkes başka ayrıntılardan bahsetmiş ama bence en mükemmeli Usopp ayrıntıları. Utanmasam ağlardım o derece duygulandım Oda'ya bi kez daha hayran oldum. Ben boşuna Usopp adamsın sen adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık