Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 66.5%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 76 33.5%

• Kullanılan toplam oy
    227
Alt tarafı One Piece dizisinde Luffy'i oynayacak adama ne muamele yaptılar yahu. Sanırsın mangayı bu çizdi, havalara bak.
Çok da tuhaf bir durum değil. Belli bir karakteri muhteşem canlandıran oyuncu ne tepki alıyorsa o tepkiyi aldı.

Ha bu tepki haklı mıydı yoksa pr + abartı mı? Bunu hep beraber göreceğiz 4 5 gün sonra.

Çok da tuhaf bir durum değil. Belli bir karakteri muhteşem canlandıran oyuncu ne tepki alıyorsa o tepkiyi aldı.

Ha bu tepki haklı mıydı yoksa pr + abartı mı? Bunu hep beraber göreceğiz 4 5 gün sonra.

Daha izlemedik ki diziyi. Dizi muazzam olur, Luffy'e şapka çıkarırız kabul ederim. Daha başlamadı fan sayfaları, hayran sayfaları gırla gidiyor. Eleman Japonya'ya gitse omuzlarda gezecek gibi.

Daha izlemedik ki diziyi. Dizi muazzam olur, Luffy'e şapka çıkarırız kabul ederim. Daha başlamadı fan sayfaları, hayran sayfaları gırla gidiyor. Eleman Japonya'ya gitse omuzlarda gezecek gibi.
Hee ben Oda'nın, diğer yapımcıların, işin içinde olanların falan yorumlarını kast ediyorsun zannettim.

O halde beklentiyi 3 5 adamın lafıyla izleyip görmeden yükseltmek saçma ..

Bence İnaki Luffy için gayet uygun. İlk açıklandığında hiç beğenmesem de şapşallığı tam Luffy. Ama tecrübesiz biri ve iyi oyuncu olduğunu sanmıyorum.

Oyunculuk başka şey.

Ben Oda'nın izleyip "İşte bu Luffy" dediği odiişını merak ediyorum. Ne gördü de ikna oldu (( :

İtici bulanlar ise hayatında hiç itici görmemiş sanırım : P

Şımarık ve yılışık denir en fazla. Böylelerini itici bulabilirsiniz ama Luffy de öyle biri. Luffy ayrıca bencil. En azından ciddi olması gerekmediğinde.

Tamam Oda'nın açıklamalarına güven olmaz. Ama ömrünü verdiği manganın ana karakterine dair bir şeyler görmese onaylamazdı diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık