Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 66.8%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 75 33.2%

• Kullanılan toplam oy
    226
Bu üçlü fecaat ya. Sanji ve Usopp tayfanın parlayan yüzleri olacaklar. Bu Emily Rudd neymiş nasıl bir efekt basmışlar bunun geçmiş yıllardaki fotolarına anasını satayım. Tam bir hırçın köylü vasatı. Köylü güzeli dahi diyemiyorum.
Bence sorun merceklerinde : ))
Katıldıkları canlı yayınlar, youtube yayınlarında vs, problem yok ama fragmanlarad hem nami hem sanji olduklarından iri çıkmışlar.

Luffy bence tamamdır ya. Luffy'nin öfkesini yansıtamaz ama şapşallığını iyi yansıtıyor bence. Oda da tıpkı Luffy gibi oynuyor diyor ama bu Oda tabi ona itibar etmemek lazım : ))

Bence sorun merceklerinde : ))
Katıldıkları canlı yayınlar, youtube yayınlarında vs, problem yok ama fragmanlarad hem nami hem sanji olduklarından iri çıkmışlar.

Luffy bence tamamdır ya. Luffy'nin öfkesini yansıtamaz ama şapşallığını iyi yansıtıyor bence. Oda da tıpkı Luffy gibi oynuyor diyor ama bu Oda tabi ona itibar etmemek lazım : ))
Luffy'i kimse oynayamaz ondan bir beklentim zaten yoktu da eleman ekstra itici duruyor. Asıl olay Nami ve Zoro gibi çok kolay uyumlu oyuncular bulup oynatabileceğin karakterler sırıtırken Sanji ve Usopp'un ön plana çıkması olmuş. Sanji'yi sadece karizmatik olarak gösterecekler sanırım abartılı şapşik hareketlerinin altından kalkacak oyuncu yok çünkü.

Teknik detayları bilmem Emily'e ne yapmışlarsa insan bunu düşmanına yapmaz.

Abi nasıl ya ben lütfüyü aşırı beğendim çocuğun o safozluk bana baya geçti yani
İlk fragmandaki "Tayfam arasında gerginlik hissediyorum" ve bu fragmanda koby ile arasındaki diyalog tam Luffy'lik.

Luffy: Amma çok korsan varmış
Koby: Bu korkunç
Luffy: Di mi ama. Hani benim posterim :artiz:

Çocuk iyi bir oyuncu değil ama doğal şapşallığı Luffy işte kasmayıp rahat oynadıkça daha iyi olmuştur umarım.

Son düzenleme:
Aranma posterlerindeki Bellamy iyi duruyor yalnız. İkinci sezon gelmeden nokta atışı yapmışlar. :)

Biraz daha ciddi bir tip beklerdim bu baya salak ile avanaktan çıkmış gibi ama kötü değil yine : ))

Bellamy Luffy ve Zoro'nun bilerek dayak yeme sahneleri için hikayede önemli bence ama umarım devamı gelse bile Foxy sadece posterde kalır. Mangadan bile daha çirkin foxy yapmışlar gibi duruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık