Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 151 67.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 74 32.9%

• Kullanılan toplam oy
    225
Kuzey Afrika ülkelerindeki insanlar Hintli gibi mi görünüyor sence 🤔
kuzey afrika ülkelerindeki insanlar hintli gibi görünmüyor ama hem hindistan'da da çöl var ve aynı zamanda ülkenin geneline muson iklimi hakim olmasına rağmen kuraklık önemli bir sorun hindistan için hem de(asıl sebep) hindistan pazarı afrika pazarından daha büyük olduğu için hintli oyuncu tercih edip izlenilirliği arttırmaya oynamaları anlaşılır bir durum.

ben de afrikalı bir oyuncunun canlandırmasını isterdim vivi karakterini ama hintli birini görünce bu rolde çok da garipsemedim ki ten rengini bir yana bırakırsak eğer bu kadının görünüşü vivi'yi andırıyor.

Kral Cobra'yı canlandıracak aktör tanıdık geliyordu, bir kaç fotoğrafına bakınca fark ettim, Heroes dizisinde ki bilim adamı rolünü oynuyordu. Ah be Heroes ne güzel diziydi be, şimdi çekseler millet köpeği olurdu. İnternetin yayın olmayan dönemine denk geldi maalesef.

Kral Cobra'yı canlandıracak aktör tanıdık geliyordu, bir kaç fotoğrafına bakınca fark ettim, Heroes dizisinde ki bilim adamı rolünü oynuyordu. Ah be Heroes ne güzel diziydi be, şimdi çekseler millet köpeği olurdu. İnternetin yayın olmayan dönemine denk geldi maalesef.
Aynı zaman da Reverie isimli dizinin başrollerinden.

Bu sezonda yer almasının sebebi de Dünya Hükümetinin Reverie toplantısı (( :

Bu çok erken değil mi? Senaryoya nasıl yedirecekeler ne kadar gösterecekler merak ettim

Bu arada viviyi oynayan kızın vibeı o kadar vivi ki hintli olması beni hiç rahatsız etmedi
Logutown'daki idam sahnesini izlediğini ve Luffy'ye hayran olduğunu sonradan öğrendik.

İlk sezonda aranma posteri vardı. Bu sezonda da sadece idam sahnesini izlediğini vs. görürüz.

Bir daha görene kadar dizi iptal olur muhtemelen (( :

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık